kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-01-2019, 14:32
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie dieta

Specjalna dieta dla osób chorych na raka tylko z https://dietetykakliniczna.com.pl/zy...y-nowotworowe/.
Polecam firma bardzo godna polecenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-01-2019, 22:11
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że dla każdego człowieka, czy to chorego, czy zdrowego, dieta odpowiednio dobrana i zbilansowana to podstawa. Jeżeli nie do końca radzimy sobie z przygotowywaniem posiłków, zawsze zostaje nam catering dietetyczny. Fajną ofertę w tym zakresie w Krakowie posiada Happy Diet. Mamy tam wiele opcji do wyboru, np. dania obiadowe, posiłki do biura, czy też typowe diety np. dla wegetarian. Co więcej dania są zawsze dostarczane na czas, jak również przygotowywane z najwyższej jakości produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-01-2019, 21:46
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Akurat z tym się zgodzę, że nie zależnie od tego czy dana osoba jest zdrowa, czy ma jakieś choroby odpowiednio dopasowana do niej dieta to postawa. Z drugiej strony nie jeden pewnie powie, że jak znaleźć idealną dla siebie dietę kiedy jest ich aż tyle... Nie wiem czy jednak spotkaliście się z takim pojęciem jak nutrigentyka z Medistore. Ale właśnie dzięki odpowiednim badaniom biologicznym będziecie wstanie poznać wasz typ odżywiania się i zrozumieć, jak i co należy jeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-01-2019, 11:14
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Do diety warto dodać też zdrowe soki bez dodatkowych cukrów, naturalnie mętne i świetnie smakujące od https://www.sadywincenta.pl/sklep/sm...k-wieloowocowy Właśnie sprawdzam sobie, jakie smaki mają w ofercie, aby wiedzieć, czego szukać. Podoba mi się to, że mają aż takie duże pojemności tych soków, ponieważ starczą dla całej rodziny, a stać mogą aż przez 14 dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-01-2019, 11:01
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

A czy ktoś z Was interesował się opcją cateringu dietetycznego? Brałam pod uwagę ofertę http://healthypack.pl/ , bo chyba wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że efektywniej schudniemy. Posiłki są dostarczane codzienne, wszystko o wybranej kaloryczności. Co Wy sądzicie o takiej opcji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-01-2019, 15:43
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Moim zdaniem dieta to temat bardzo indywidualny. Jeśli chcemy osiągnąć rezultaty, w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów czy poprawy samopoczucia, to warto skonsultować się z doświadczonym dietetykiem, który ułoży nam dietę indywidualnie dopasowaną do naszych potrzeb. Ewelina Sawicka dietetyk to świetna specjalistka - sama korzystałam z jej usług i mogę serdecznie polecić! Miła, wykwalifikowana i rzetelna - jeśli szukacie dobrego dietetyka to polecam sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2019, 14:36
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja długo próbowałam przeróżnych diet, i zgadzam się dieta jest indywidualnie do organizmu dobierana, dlatego ja źle dopracowywałam i nie chudłam. Zdecydowałam się że w końcu pójdę do dietetyka i znalazłam ofertę dietetyk w Białymstoku . Może ktoś z was korzystał z ich usług ? Jestem ciekawa waszych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-02-2019, 11:51
Joannica Joannica is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 62
Domyślnie

Według mnie ketoza odchudzanie to najlepsza metoda na zrzucenie paru kilogramów. Dieta ketogeniczna dla mnie okazała się świetnym rozwiązaniem Gdyby ktos chciał poczytać więcej to polecam specjalistyczny artykuł http://superodchudzanie.pl/dieta-ketogeniczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-02-2019, 23:38
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jakby ktoś z Was szukał poradni dietetycznej dla dziecka to podrzucam Wam namiary na tę z Kielc: https://perfekcyjnalinia.pl/dietetyk...ia-dietetyczna
Możecie liczyć tam na profesjonalną pomoc. A w przypadku nadwagi dzieci, na pewno nie można tego lekceważyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-02-2019, 14:39
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Na pewno ważne jest aby dieta była dobrze dobrana- tylko wtedy przyniesie oczekiwane rezultaty. Ja np. dla siebie zamawiam dietę z Wygodnejdiety. Z nimi wiem, że jem przede wszystkim zdrowo, posiłki są odpowiednio zbilansowane a ja odchudzam się bezpiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.