kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-06-2016, 10:39
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie Ciekawy poradnik o zatokach

Z tego co czytam co raz więcej osób ma problemy z zatokami. Pewnie ciekawi was skąd to się wszystko wzięło a ja wam powiem że wszystkie odpowiedzi na wasze pytania dotyczące właśnie zatok możemy znaleźć na http://leczzatoki.pl/ Jak dla mnie to bardzo dobry poradnik dzięki któremu dowiemy się jak walczyć z tą dolegliwością. Co o tym sądzicie ? Mam nadzieję że tym samym pomogłam komuś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-06-2016, 16:55
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Jeśli obawiasz się chorób genetycznych to najlepiej zrób sobie badania. Wtedy będziesz wiedziała, jakie masz ryzyko zachorowania na daną chorobę. Zajrzyj sobie na zdrowegeny.pl, tam znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2016, 16:03
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Mnie od 2 tygodni męczy katar. Zastanawiałam się, czy to przeziębienie czy grypa. Ale teraz w sumie myślę, że może to alergia albo właśnie zatoki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-06-2016, 15:37
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

ciągle zatkany nos bez kataru potrafi naprawde wymeczyc. Przeziebienie i katar przeziebieniowy/chorobowy trwa pare dni i zmienia swoja konstynencje oraz kolor:P ale katar zatokowy jest inny - bardziej wodnisty. Coz, pozostaje tylko lekarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-08-2016, 20:01
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

W sieci możemy znaleźć wiele ciekawych poradników o tematyce medycznej. Świetnym przykładem jest tutaj na pewno http://poradnik.medinfo.pl/ . Znajdziemy tam wiele informacji na temat leczenia w ramach NFZ, a także informacje dotyczące tego, jak zapobiegać różnego rodzaju chorobom np. czerniakowi czy grzybicy stóp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-08-2016, 08:01
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A wy jak leczycie zatoki? Naświetlacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-08-2016, 13:48
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

A jesteś pewna, ze to zatoki a nie jakieś zwykłe przeziębienie lub grypa ? Ja czytałam tutaj http://obk.pl/grypa-a-przeziebienie-...czas-leczenia/ , że trudno jest czasem rozróżnic choroby a też różnie sie je leczy.

Ostatnio edytowane przez laska88 : 16-08-2016 o 08:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-08-2016, 07:34
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Często problemy z zatokami wiążą się z alergią. Warto w takiej sytuacji wybrać się do alergologa, na przykład w Centrum Profilaktyczno-Leczniczym w Warszawie na Targówku http://wawmed.com.pl/ przyjmuje podobno dobry alergolog. Myślę, że warto się z nim skonsultować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-07-2017, 05:05
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Nie lubię dwóch rzeczy jak ja mam chore zatooki i długo tez nie lubiłam jak moje małe dziecko ma katar, ale od niedawna uzwyamy tego aspiratora haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dziecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html
Bardzo fajny i przyjemny aspirator dla dziecka, który skutecznie odciaga wydzielinę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-07-2017, 13:13
rizzy3 Mężczyzna rizzy3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 5
Domyślnie

Oo dzięki całkiem przydatne rzeczy tu są a ja mam permanentne problemy z zatokami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.