kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-11-2020, 10:37
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie Gastronomia - wyposażenie

Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w zakresie wyboru dobrego sprzętu gastronomicznego do naszego lokalu?
Jeżeli tak, to będę wdzięczna za podpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-11-2020, 13:20
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jak dobrej jakości wyposażenia gastronomiczne to moja propozycja numer jeden to zdecydowanie Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w którym można znaleźć dosłownie wszystko jeżeli chodzi o jakość, różnorodność i też wsparcie ze strony naprawdę fachowej obsługi klienta. W końcu ruszyliśmy z nasza sprzedażą na wynos świeżych bułek, pączków, pizzy na kawałki i naprawdę biznes bardzo ładnie kwitnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-11-2020, 09:55
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Bardzo dobra propozycja za którą jak najbardziej jestem Jeżeli chodzi o wybór porządnego wyposażenia do gastronomii to zdecydowanie w InvestHoreca nie brakuje propozycji zarówno pod względem jakości, dobrych cen i topowych marek od mebli, przez naczynia, aż po trzony i piekarniki. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-11-2020, 19:54
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Ja to wam powiem, że doskonale zdaję sobie sprawę, jakie to są koszty, jeśli chodzi o zakup wyposażenia gastro. Jednak nie trzeba wcale kupować, można po prostu wynając. Ta wypożyczalnia gastronomiczna ma wszystko, czego możecie tylko potrzebować. Szklanki, kieliszki, sztućce, serwety, obruśniki i wiele, wiele innych. Moim zdaniem warto jest do nich napisać i zorientować się w gotowym cenniku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-11-2020, 08:42
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

O proszę, no to już kilka konkretnych wskazówek mam, dzięki wielkie i liczę na dalszy rozwój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2020, 10:57
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W takim razie jeżeli chodzi o gastronomie oraz wyposażenie to na pewno warto tak jak piszą poprzednicy zwrócić uwagę na Invest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=nierdzewn jest to świetna hurtownia z dobrej jakości meblami nierdzewnymi, garnkami, sprzętami i wiele, wiele innych. Mam nadzieję, że zakupy pójdą sprawnie i co najważniejsze biznes będzie mógł nadal się rozwijać (oby tylko na to pozwoliły warunki panującej).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-11-2020, 08:11
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A pudełka w którą zapakujecie żywność macie? Pytam, ponieważ jest to bardzo ważny element. Często ludzie nie zjadają wszystkiego, a potem chcą resztę zabrać do domu. Niektórzy chcą z auatomatu posiłki na wynos, także takie elementy jak opakowanie ekologiczne do zgrzewu powinny się znaleźć w waszym wyposażeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-12-2020, 12:28
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://perry.com.pl/category/homogenizatory/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-12-2020, 15:22
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Nie tylko sam sprzęt ważny ale też to jak potem będziesz o niego dbać Jak mogę coś doradzić to zwróć uwagę na płyny do czyszczenia, do mycia naczyń. Najlepsze te https://ludwikekologiczny.pl/ludwik-...-mycia-naczyn/ z racji składu i skuteczności. Domyją wszystko a przy tym nie podrażnią, przyjemnie pachną. Tak samo idealne do użytku domowego jak i w restauracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-12-2020, 10:52
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Apropo odzieży, to mam firmę od profesjonalnych ciuchów dla gastronomii: https://www.kupujfartucha.pl/ . Dla kelnerów i kucharzy mają wszystko, ja zawsze jestem zadowolona z ich jakości. Oferują też możliwość oznakowania odzieży. Bardzo polecam dla każdego, kto chce ubrać swoich pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.