kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 13-03-2019, 21:57
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Często chodzicie na zabiegi do kosmetyczki? Jakie sobie robicie najczęściej? Możemy poprawić swój wygląd takimi zabiegami chociażby na twarz. Oczyszczanie u kosmetyczki czy inne zabiegi na pewno pomogą. Dobry salon kosmetyczny kraków zaoferuje nam sporo zabiegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 14-03-2019, 10:44
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

ja chodzę raczej okolicznościowo, kiedy zbliżają się jakieś ważniejsze imprezy.Np ostatnio stwierdziłam ,że taka fryzura ślubna z dojazdem w krakowie będzie świetną oszczędnością czasu i stresu . MobileSalon http://www.mobilesalon.net/nasze-usl...jazdem-krakow/ specjalizuje sie w tego typu uslugach i swietnie dobierają uczesanie do klientki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-03-2019, 15:26
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Ja akurat bym to połączyła i postawiła na szkołę policealną która moim zdaniem jest zdecydowanie najlepsza opcją jeżeli chodzi o zdobywanie nowych kwalifikacji oraz umiejętności praktycznych. Dlatego polecam abyś w wolnej chwili sprawdziła ofertę np. kierunków w szkole Cosinus bądź też dodatkowych kursów zawodowych ponieważ mają fajne zniżki dla swoich słuchaczy dzięki temu w pełni zdobędziesz to co jest Ci potrzebne do późniejszej pracy zawodowej i co ważne jest tam wiele opcji również związanych z kosmetyką także coś odpowiedniego na pewno dla siebie znajdziesz, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-04-2019, 10:54
rewo13 Mężczyzna rewo13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 38
Domyślnie

Dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie przedłużanie rzęs kraków to absolutna podstawa. Uwielbiam gdy moje oczy wyglądają dobrze, nie muszę wtedy nakładać żadnego makijażu. Myślałam również o lifting twarzy kraków . Co myślicie? Macie jakieś sprawdzone miejsca? Słyszałam, że ludzie polecają https://bellissimakrakow.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-04-2019, 17:11
Agnieszka8 Agnieszka8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

a ja mam swój salon
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 08-04-2019, 11:24
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Najczęściej chodzę do podologa. To ze stopami od zawsze mam problemy, bo ani cera mi się nie psuje, ani włosy itp.. Także co jakiś czas bywam w http://foot-med.pl/ w Krakowie, gdzie fajnie się mną opiekują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 16-04-2019, 08:15
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak poszukujesz dobrego salonu kosmetycznego to polecam Ci sie zainteresowac oferta tej firmy https://www.royalbeautyclinic.pl/ofe...wanie-tatuazu/ ja mam zamiar udac się tutaj na zabieg usuwania tatuażu ze wzgledu na to że nie wyszedł tak jakbym tego chciała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 25-04-2019, 10:00
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dziewczyny poszukajcie w swojej okolicy salonów, które współpracują z marką Monduniq. Ich zabiegi i kosmetyki to rewelacja! Chodze na infuzje tlenową czy hifu. Mają też całkiem pokazna oferte na kosmetyki do użytku domowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-05-2019, 17:21
MartinBic MartinBic is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 38
Domyślnie

Dzieki wam wszystkim za fajne propozycje. Jakby ktos szukal kosmetykow do swojego salonu to warto zakupic tutaj - Nutrikosmetyki i leki dermatologiczne - Tabletki na Ceneo.pl najlepsze ceny na rynku :0
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 18-07-2019, 23:43
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Ja od dawna chodzę do salonu Anette w Katowicach na Poniatowskiego http://www.anette.com.pl/ Mega profesjonalnie, miła atmosfera, fajna obsługa no i co najważniejsze - skuteczne zabiegi. Używają dobrej jakości kosmetyków, dlatego ich działanie jest naprawdę widoczne. Ostatnio robiłam tam zabiegi wyszczuplające, żeby dobrze wyglądać na plaży no i efekt był baardzo fajny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.