kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-09-2018, 10:18
Gorala Mężczyzna Gorala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 6
Domyślnie Jak wyjśc z zadłuzenia

Witajcie, może podpowiecie co można zrobić w takiej sytuacji. Rok temu przez opóźnienie wypłaty spóźniłam się ze spłatą chwilówki. Wzięłam więc kolejną na 0%, żeby spłacić tamtą, ale po drodze wyszły różne problemy i komplikacje i też mi się to nie udało. Efekt jest taki, że dług rośnie, a ja nie mam z czego go spłacić, bo z wypłaty starcza mi teraz na czynsz i jedzenie. Strasznie stresuje mnie ta sytuacja, nie umiem już sensownie myśleć. Co mogę zrobić, będę wdzięczna za porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-09-2018, 10:48
EspresoPrint51 Mężczyzna EspresoPrint51 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 3
Domyślnie

pracuj i spłacaj!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-09-2018, 12:00
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Racja. Najlepiej byłoby po prostu MYŚLEĆ wcześniej zanim się brało pożyczki i chwilówki. Teraz nie pozostało już nic, tylko spłacać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2018, 07:02
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

Jednym ze skutecznych rozwiązań jest rozmowa z doradcą kredytowym. Z jego pomocą możesz starać się o kredyt konsolidacyjny https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/. Oczywiście dalej będziesz miała do spłaty kredyt. W ten sposób jednak spłacisz swoje aktualne zadłużenie i będziesz miała nowy kredyt z nową NIŻSZĄ RATĄ, która będzie w takiej wysokości abyś była w stanie ją spłacać. To mega dużo bo nie będziesz miała kar z tytułu nieterminowych spłat, nie będą rosły ci odsetki od opóźnień i unikniesz komornika. Lepiej działać od razu, żeby zacząć spłacać swoje zadłużenie, a nie jeszcze je zwiększać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2018, 21:22
jolcia jolcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 40
Domyślnie

W sytuacjach podbramkowych też pomagają. Na stronie https://habzafinanse.com.pl/trudne-kred ... dluzonych/
można przeczytać o trudnych kredytach dla osób zadłużonych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-10-2018, 23:37
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

A macie jakiś pomysł na zadłużenie firmy? Czy można jakoś z tego wyjść, czy to raczej ciężka sprawa? Bo wydaje mi się, że zawsze jakąkolwiek szansą jest pożyczka dla zadłużonych firm. Wiele na ten temat dowiedziałam się tutaj https://paniala.pl/wiedza/pozyczki-d...luzonych-firm/ i mam nadzieję, że informacje będą przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-11-2018, 20:21
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli macie kłopot z zadłużeniem, to może warto pożyczek szukać tutaj https://monebay.pl/ ? Zawsze korzystniej jest sprawdzić pożyczki pozabankowe, ponieważ jest dużo większa szansa. Ten portal udziela pożyczek bez BIK i KRD, więc na pewno, bez obaw będziesz mogła cieszyć się dodatkową gotówką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-12-2018, 11:56
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Szybkie pozyczki www.pozyczki-pozabankowe.pl bierzecie? Jesli mamy chwilowe problemy finansowe to wlasnie takie pozyczki moga sie nam sprawdzic, a duzo latwiej jest je uzyskac niz kredyt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-01-2019, 12:07
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Wyjście z zadłużenia nie jest łatwe, ale jest na to kilka sposobów, no i trzeba też chcieć. Często w przypadku zadłużenia, decyzją sądu decyduje się na przymusową hipotekę: https://hotmoney.pl/co-to-jest-hipoteka-przymusowa/, co ma być pewną formą zabezpieczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-01-2019, 13:36
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Przede wszystkim skończ z chwilówkami. Banki przecież mają kredyty konsolidacyjne przeznaczone dla osób zadłużonych, a bank Raiffeisen ma taki kredyt którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz dług i nie zostajesz z niczym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.