kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-03-2016, 16:53
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Jeśli macie już na oku konkretne mieszkanie, to kredyty mieszkaniowe porównacie na money.pl. To ułatwi Wam znalezienie najkorzystniejszej oferty. Warto byłoby też zapoznać się z informacjami dotyczącymi wyboru kredytów oraz obecnej sytuacji na rynku - wszystko to znajdziecie na tym serwisie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-04-2016, 10:33
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ciekawą ofertę kredytową na zakup mieszkania znalazłam tu https://kredyt123.pl/ Załatwianie kredytu trwa krótko i bez zbędnych formalności. A decyzja o przyznaniu zapada w ciągu 15 min. Są też doradcy którzy służą pomocą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-04-2016, 11:50
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Teraz najkorzystniej to gdzie udzielają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-04-2016, 13:47
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeśli zastanawiacie się nad kredytem na mieszkanie to mam dla Was bardzo dobrą ofertę która wszystkich zainteresuje. https://www.santanderconsumer.pl/kre...towkowy,1.html Od zawsze jest tak że trzeba wziąć kredyt na mieszkanie aby kupić swoje nowe 4 ściany. Bez tego ani rusz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-07-2016, 19:53
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

ja w sprawie kredytu byłam u doradcy kredytowego z NowodworskiEstates, pan Pająk wszystko dobrze mi wyjaśnił i pomógł dobrać dobry kredyt tak żeby mnie raty nie wykończyły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-07-2016, 14:49
kasia1805's Avatar
kasia1805 kasia1805 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wiecie może, czy jeśli kiedyś zalegałam przez jakiś czas z opłatami, to teraz mogę mieć problem z wzięciem kredytu na mieszkanie? Nie byłam chyba wpisana na zadną listę dłużników, ale nie wiem, czy nie zostało to odnotowane w jakimś innym miejscu badającym wiarygodność kredytowa osób ubiegających się o kredyt na mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-07-2016, 13:38
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

teraz co drugi Polak ma kredyt na mieszkanie, to normalne w dzisiejszych czasach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-09-2016, 09:00
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Niedawno w końcu udało mi się znalezc fajne mieszkanie, które chciałabym kupić dla syna, bo wyjeżdza do Gdańska na studia. Zdecydowaliśmy się wraz z mężem kupić mu kawalerkę, bo w zasadzie koszt kredytu i utrzymania tej kawalerki będzie taki sam jak koszt wynajmu mieszkania i bez sensu jest wydawać pieniądze na nie swoje mieszkanie. Udało nam się je znalezc dzięki ofercie jednego z biura nieruchomości, a dokładniej http://biuro-partner.com/sprzedaz-mi...-sopot-gdansk/ . Kawalerka jest dość przestronna jak na taką małą powierzchnie. Już niedługo rozpoczyna się rok akademicki i zależy nam na czasie i chcielibyśmy jak najszybciej uzyskac kredyt. Jaki bank możecie mi polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-10-2016, 20:01
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

A zastanawialiście sie kiedyś nad kredytem walutowym? To może być całkiem ciekawa opcja, szczególnie jeśli zarabiacie w obcej walucie np. zagranicą. Czytałam o tym na http://publicrelations.pl/kredyt-hip...znym-dochodem/ , polecam zajrzeć w wolnej chwili
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-10-2016, 12:06
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja z mężem byłam jakiś czas temu orientować się w kredycie na mieszkanie i niestety, teraz kredyt jest dla ludzi którzy mają pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.