kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-10-2016, 11:04
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie Czy wizyty u dentysty mogą być przyjemne?

Witam,
poruszam dość delikatny temat, a mianowicie wizyt u dentysty.
Czy boicie się do nich chodzić? Jakie macie doświadczenia? Który gabinet możecie polecić innym?
Jeśli o mnie chodzi, to długo szukałam odpowiedniego gabinetu. Ale udało mi się trafić do gabinetu z profesjonalną obsługą. Chodzę tutaj http://www.dental4you.pl
Mają niskie ceny oraz znają się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-10-2016, 11:08
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Ja się nie boję. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, chodzę regularnie i nie mam z tym problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2019, 20:49
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

nie ma co się bac i zwlekać bo im dłuzej sie nei idzie tym jest gorzej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-09-2019, 09:42
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Moim zdaniem tak, ale głównie jeśli będziemy się leczyć prywatnie. Bo jednak leczenie zębów na NFZ bywa nadal bardzo bolesne, czego nie rozumiem. Ogólnie to słyszałam, że na Mokotowie otworzył się nowy gabinet stomatologiczny o nazwie Atelier Uśmiechu. I zajmują się tam bruksizmem. Muszę się zapisać i sprawdzić, jakie leczenie mogą mi zaproponować pracujący tam lekarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-06-2020, 23:29
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Jeśli wychodzisz z perfekcyjnie zrobionymi zębami to może samo patrzenie w lusterko być przyjemne. A leczenie? Na pewno nie musi być bolesne. Są specjaliści którzy leczą szybko, bez bólu i w 100% dokładnie. Znam takiego specjalistę, to stomatolog Tychy dr Terlecki z https://endo-medica.pl/ . 30 lat doświadczenie, to już mówi bardzo dużo. Odpowiednie podejście do pacjenta, wspaniały zespół pomocniczy, warunki jakie mają w klinice. Wszystko zachęca by ich w tym miejscu odwiedzić. Zęby nawet wrażliwe podczas leczenia i po nim nie bolą. W klinice można wygodnie płacić kartą. Weganie i wegetarianie się także mile widziani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-10-2020, 09:48
traszu Mężczyzna traszu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Czy przyjemne to nie wiem, ale jak wybieracie specjalistów np. https://www.astra-dent.pl/chirurgia-...a-katowice.php to z pewnością możecie liczyć na bezbolesne leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2022, 22:21
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

W pierwszej kolejności zastanawiam się nad tym, w jaki sposób najrzetelniej dałoby się podejść do tematu dbania o uzębienie. Osobiście polecam Wam już teraz wybrać się do jak najlepszych miejsc. Ja ostatnio czytałem na stronie https://sokolowscy.pro/ na temat tego, jak podejść do tematu leczenia. Macie może jakieś własne doświadczenia w tym temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-05-2022, 14:55
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

O zęby należy dbać regularnie już od wczesnych lat dzieciństwa także warto na prawdę zadbać o higienę jamy ustnej u naszych dzieci. Codzienne dbanie o zęby naszych pociech i regularne kontrole u stomatologa pomagają potem uniknąć cierpienia i bolesnych zabiegów u dentysty. Warto zacząć od dobrej pasty do małych ząbków, na przykład z tej serii https://ziaja.com/c/do-zebow-dla-dzieci-982
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-05-2022, 11:59
Paladin543 Mężczyzna Paladin543 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Nie mam problemów z chodzeniem do dentysty, lepiej mieć zdrowe zęby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-06-2022, 11:54
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 445
Domyślnie

Nie wiem, czy przyjemna, ale na pewno może być bezbolesna, jeśli tylko trafi się na właściwe osoby. Zerknijcie na dentysta w Łęcznej , bo tam znajdziecie sobie odpowiednią pomoc i na pewno wyleczycie swoje zęby. Doświadczenie, jak i profesjonalizm w takiej pracy są bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.