kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2021, 17:26
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie sukienka na wesele ?

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-12-2021, 19:02
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

ja musze kupic sukienke na uroczystosc rodzinna, co polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-12-2021, 19:11
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

a widzialajas jaka oferta ma na sukienki hurtownia ? moim zdaniem warto stawiac na producenta,ktory dba o zadowolenie klientow i jakosc swoich produktow
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-12-2021, 17:05
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

W przypadku poszukiwań pięknych propozycji sukienek wieczorowych, ale również na co dzień to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku Luisa w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji również kolekcji marki Luisa Cerano licząc jednocześnie na pełne wsparcie i jednocześnie różnorodność propozycji. Zapraszamy na https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ gdzie znajdziecie wszystkie dostępne propozycje, licząc na wsparcie naszej profesjonalnej stylistki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-01-2022, 18:38
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Dla mnie sukienka na wesele musi robić efekt wow! A coraz częściej takie widzę sukienki, na https://yups.pl/pol_m_Odziez_Sukienk...esele-189.html na przykład. Jak nie znacie tego sklepu to odsyłam koniecznie, mnóstwo sukienek sama znalazłam właśnie tutaj. I to na różne okazje, na żywo prezentują się jeszcze lepiej jak na modelkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-02-2022, 06:54
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Wiele jeszcze zależy od tego jaki rodzaj sukienek nam najbardziej odpowiada, gdyż chyba każda kobieta wie, że jest ich cała masa różnych rodzajów. Od siebie mogę każdemu polecić bardzo ciekawe sukienki dzianinowe https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-dzianinowe i muszę przyznać, że faktycznie taki wybór jest niezwykle ważny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-02-2022, 10:33
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

W sumie dla mnie jedynym wyjściem na takie zakupy jest sklep Veissey. Widziałam tam cudowne ciuszki, a jedna czarna sukienka mini zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. Wiem, że każdy ma prawo inaczej do tematu podchodzić, ale ja jestem zdania, że najważniejsza jest wzajemna pomoc. Możecie mi w tym temacie poradzić, coś od siebie dodać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-03-2022, 13:35
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

To zawsze jest trudny temat, dlatego szukam porad w sieci. O tym, jaką sukienkę założyć na wesele, czy komunię, można więcej przeczytać tutaj https://www.globewings.net/pl/zycie/jaka-sukienka-na-wesele-komunie-chrzciny-jako-gosc.html. Sama lubię klasyczne stroje mini oraz etniczne wzory
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-03-2022, 14:39
orlando.ziemann's Avatar
orlando.ziemann orlando.ziemann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jakie fasony są teraz w modzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-04-2022, 14:06
goodwin.cordell's Avatar
goodwin.cordell goodwin.cordell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Panuje powszechne przekonanie, że obcisłe ubrania mogą nosić jedynie szczupłe osoby. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być. Faktem jest, że krój dopasowanej sukienki potrafi uwydatnić fałdki czy dodatkowe kilogramy. Mimo to, dzięki kilku prostym trikom można dostosować sukienkę bodycon prawie do każdej figury.



_________________________
sukienki dopasowane
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.