kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-09-2015, 10:30
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

W moim przypadku naprawdę dobrze się sprawdza woda utleniona. Tu jest na ten temat dobry artykuł: http://poradnikowy.net/jak-leczyc-tr...woda-utleniona. Wiele się można z niego dowiedzieć w temacie cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-09-2015, 14:11
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Ja stosuję płym micelarny, owsiany z Green Pharmacy - bardzo go lubię, ma krótki skład - dobry i niewiele kosztuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-10-2015, 12:19
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja mam teraz płyn micelarny z Tołpy. W porównaniu do pianki z iwostin jest rewelacyjny i bardzo szybko zmywa makijaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-07-2016, 21:19
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Żaden żel czy płyn nie wyczyści w 100% Waszej twarzy. Ja sama próbowałam bardzo wielu żeli, pianek, płynów i po każdym miałam trochę zanieczyszczeń na twarzy. Na co dzień używam żelu Tołpy i wieczorem myję twarz także szczoteczką, żeby głębiej ją oczyścić. Chodzę też na takie zabiegi oczyszczające http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabi...czajace-twarzy , żeby nie mieć problemów z zaskórnikami. Przez wiele lat cierpiałam na trądzik i udało mi się go zwalczyć zmianą pielęgnacji skóry twarzy, a także właśnie takimi zabiegami. Wcześniej myślałam, że zwykłe oczyszczanie skóry twarzy w domu wystarczy, ale po kilku zabiegach przekonałam się jak dużo brudu i martwego naskórka zostaje na skórze twarzy. To wszystko zapycha nasze pory, powoduje zaskórniki, wągry a czasem nawet aktywne zmiany ropne, które zazwyczaj są bardzo bolesne. Moja skóra dzięki tym zabiegom ma także równomierny koloryt, jest promienna i wygląda dużo młodziej i ogólnie ładniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-10-2016, 11:09
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A czy któraś z Was testowała mydło Babuszki Agafii?
Na blogach urodowych jest bardzo popularne.
Dla tych które nie wiedzą, o czym mowa, tu podpowiedź: http://www.amfora.pl/wiadomosc/mydlo...e-wybrac/3305/ .
Ciekawa jestem, czy faktycznie jest skuteczne.
No i nie mam pojęcia, na które mydło się zdecydować przy mojej kapryśnej, mieszanej cerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-10-2016, 12:29
terreniia terreniia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 5
Domyślnie

Ja polecam mydło biały jeleń, żadne wyszukane rzeczy po których krostki się*pojawiają*:/

------------------------------------
Krem na biust

Ostatnio edytowane przez terreniia : 31-10-2016 o 12:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-10-2016, 15:42
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Przy cerze mieszanej kupuję odpowiednie kosmetyki do oczyszczania - żel odblokowuje pory, skóra robi się gładka i delikatna. Więcej problemu miałam z dobraniem kremu nawilżającego, taki który będzie odświeżał i matowił skórę http://www.twojamalopolska.pl/krem_do_cery_mieszanej_-_lekko_czy_intensywnie_nawilzajacy_pomagamy_wybrac _idealny_produkt_do_pielegnacji_skory_mieszanej!_d 7440_pol.html ten okazał się świetny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-10-2016, 15:16
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Dobry żel i tonik. I nie możesz zapominać o nawilżeniu skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-04-2018, 13:16
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli macie sposoby, jak oczyścić skórę twarzy bardzo delikatną, bo chodzi o skórę dziecka, to dajcie znać. Syn złapał nużeńca nie wiadomo gdzie, który wywołał u niego straszne zaskórniki. Walczyliśmy z nużeńcem z pomocą maści ze strony nuzeniec.com.pl, ale teraz trzeba się pozbyć pozostałości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-04-2019, 12:53
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Przyznam szczerze, że nie słyszałam nigdy o oczyszczaniu twarzy za pomocą wody utlenionej. Natomiast bardzo cenię sobie kosmetyki z tej serii https://www.cocolita.pl/pielegnacja/...zajacy-peeling . Fajnie oczyszczają twarz, a jednocześnie są wydaje i ładnie matują nawet bardzo mocno świecącą się buzię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.