kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #211  
Stary 20-09-2021, 16:42
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Zapytam was w temacie zdrowia - jakiego lekarza medycyny pracy mi polecicie? Bo muszę zrobić badania bo zmieniam moją pracę. Słyszałam od sąsiadki że tutaj https://cmp.med.pl/oferta-dla-firmy/...-pracy-online/ mają dobrych specjalistów jeśli o to chodzi. Czy znacie może ich i czy ktoś z was już się tam leczył u nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Stary 24-09-2021, 22:16
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Świat jest obecnie jaki jest, pandemia ma jeden jedyny plus, że ludzie bardziej zaczęli zwracać uwagę na swoje zdrowie i o nie dbać. Mam jednak wrażenie, że wciąż mało mówi się o dbaniu o zęby w kontekście zdrowia, a przecież jest to niesamowicie ważne. Jeśli potrzebujecie to ja, mogę polecić wam ten gabinet https://noweorlowodent.pl/ Mają naprawdę przyzwoite ceny i co ważne absolutnie wspaniałych specjalistów. Ja, polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Stary 03-10-2021, 15:47
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

No to może w takim razie skuteczna, świeża i smaczna dieta sokowa od SportFoodSoki gdzie znajdziecie cateringi w różnych wersjach. Do tego tak skuteczne diety sokowe które na pewno skutecznie wpłynął na Wasze samopoczucie i wygląd. Pozdrawiam i jak najlepszych efektów życzę, oby do wakacji efekty były w pełni zadowalające
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Stary 09-10-2021, 10:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Moja ciocia jest lekarką i muszę przyznać, że wiele osób nie wie, jaki to ciężki zawód. Prócz tego, że siedzi w pracy po godzinach, uczestniczy też w wielu szkoleniach, żeby być na bieżąco z nowoczesnymi metodami leczenia. Przykładowo ostatnio zrobiła kurs laryngologiczny, dla pediatrów jest on idealny, bo dzieci bardzo często mają problemy z uszami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Stary 10-10-2021, 11:43
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jedyny i sprawdzony sposób na odchudzanie to dieta i ćwiczenia i tyle. Nie wierz w jakieś cudowne specyfiki i inne chemiczne wynalazki bo to jedynie niszczy organizm. Ja stosuję zwykły drążek do podciągania bez wiercenia i potrzeby specjalistycznych mocowań i świetnie się sprawdza. Mam wyrzeźbioną sylwetkę i jestem w formie. Jedno urządzenie za grosze i determinacja to wszystko czego potrzebujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Stary 10-10-2021, 11:55
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 037
Domyślnie

Prócz zdrowego trybu życia liczy się jeszcze profilaktyka. Okresowe badania, kontrolne wizyty u specjalistów. Ostatnio dość mocno naszukałam się audiologa, który przyjmie mnie w" tym stuleciu". Na szczęście koleżanka podrzuciła mi namiary na https://mediccentre.pl/specjalisci/audiolog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Stary 11-10-2021, 10:50
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał sing
Zioła czasami piję, ale też np. dziecku podaję koperek. Mi bardzo pomaga od czasu do czasu wyjazd do spa. Zabrzmi to może śmiesznie, ale taki odpoczynek od dnia codziennego zbawiennie wpływa na moje zdrowie, odpoczywa mi umysł i ciało. Do spa jeżdżę wyłącznie do Term Pałacowych w Zakładzie Leczniczym Uzdrowisko Nałęczówuzdrowisko-naleczow.pl/cennik-zabiegow-spa. Ich oferta jest szeroka, mają dobrze zaopatrzona bazę zabiegową i atrakcyjne ceny, polecam.

Zioła piję regularnie i oczyszczam się w taki sposób dbam o zdrowie. Niestety na spa mnie nie stać. Ale spacer w lesie zawsze i wszędzie.

-------------------------

http://www.spondylus-podologia.pl/uslugi/diagnostyka/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Stary 10-11-2021, 15:13
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

Od kilku miesięcy zauważyłam niepokojące objawy u mojego psa, miał problem z poruszaniem się i nie wiedziałam jak mu pomóc. Lekarz skierował nas na prześwietlenie. Nigdy wcześniej nie robiłam prześwietleń psom i nie wiedziałam nawet jaki ię do tego przygotować. Trafiłam na stronę https://zwierzetaimy.pl/rtg-psa/, na której wszystko jest dokładnie opisane, jak przygotować psa do badania. Teraz czekamy na wynik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Stary 11-11-2021, 22:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 037
Domyślnie

Witam.
W laboratorium J.S. Hamilton wykonujemy mikrobiologiczne i fizykochemiczne badania wody pod kątem jej jakości i czystości – m.in. wód podziemnych, wody z ujęć powierzchniowych, wody ze studni wierconych/głębinowych , wody technologicznej, basenowej, wody z instalacji podatnych na działanie Legionelli itp.
https://hamilton.com.pl/oferta/badan.../badania-wody/
Zajrzyjcie tutaj po więcej informacji.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Stary 03-12-2021, 07:42
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_____________________
catering dietetyczny Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.