kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-01-2016, 10:02
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Jak naturalnie oczyścić organizm?

Jak w naturalny sposób można oczyścić organizm?
Zastanawiam się czy picie tych wszystkich specyfików, które np. pomagają w odchudzaniu poprzez oczyszczanie organizmu dają efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-01-2016, 08:37
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Podobno takie działanie ma herbata, chociaż nie jestem pewna która dokładnie, bo przecież jak się zastanowić, to jest ich cała masa.
Podobno zielona i czerwona herbata mają najwięcej takich właściwości, ale np. biała też wypada nieźle.
Możesz sobie poczytać o jej działaniu chociażby tutaj: http://www.herbata.info/herbata-biala/
Większość herbat działa antyoksydacyjnie, a to już duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-01-2016, 11:11
deribeka deribeka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 3
Domyślnie

pij soczki detoxowe, przepiow na necie jest multum
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-01-2016, 14:59
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Czytałam, że trzeba jeść dużo potraw z błonnikiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-03-2016, 08:22
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Każdy z nas zna różne sztuczki dietetyczne, ale nie każda porada pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Często spotykam się w Internecie z artykułami sponsorowanymi przez koncerny farmaceutyczne, które polecają coraz to nowe specyfiki. Niektóre mogą zaszkodzić osobom, które nie zdają sobie sprawy ze swoich ograniczeń związanych z chorobą. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie ustalenie jadłospisu z dietetykiem klinicznym. Dopiero on na podstawie badań będzie mógł doradzić nam co jeść, czego unikać i jak oczyścić swój organizm. Ja jestem w ciągłym kontakcie z dietetyczką Mają dietetykakliniczna.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-06-2016, 09:51
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Znacie jakieś naturalne sposoby na wzmocnienie wątroby? Bo ostatnio chyba dokucza mi ból wątroby objawy nie są jakoś strasznie nasilone, ale jednak czuję pobolewanie. Oprócz prób wątrobowych warto też zrobić jakieś inne badania krwi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-06-2016, 17:56
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Najlepiej przejść na dietę. Jeśli chcesz mieć pewność, że ta dieta będzie Ci służyć to zrób sobie badania genetyczne dzięki którym dopasujesz do siebie odpowiednią dietę. Więcej info na ten temat znajdziesz na zdrowegeny.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-07-2016, 10:09
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że sama zastanawiam się, jak można oczyścić organizm. Nawet zaczęłam szukać w sieci porad na ten temat i tak natrafiłam na http://bloganny.pl/artykuly/jak-oczy...nizm-z-toksyn/ . Można tam poczytać o tym, jak pozbyć się toksyn z organizmu, a co więcej ten kobiecy blog jest świetnym miejscem dla każdego, kto szuka porad w zakresie pielęgnacji ciała, bądź też radzenia sobie z różnymi problemami natury medycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-07-2016, 12:01
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jest masa sposobów dzięki którym możemy oczyścić nasz organizm. Pamiętajmy jednak że po takich czynnościach organizm może być wyczerpany i potrzebować odpowiedniej dawki witaminy D. Na stronie http://www.vigantoletten.pl/vigantoletten-1000-jm.html Możecie przeczytać dlaczego witamina D jest nazywana witaminą życia. Jak ogromny pozytywny wpływ ma na nasze życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-07-2016, 12:05
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Generalnie to najlepiej pozbyć się toksyn z organizmu pijąc dużo wody. Można też pomyśleć o herbatce z czystka i z pokrzywy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.