kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 07-12-2017, 00:04
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Moja skóra była podrażniania wielokrotnie, ale jak się przerzuciłam na Annabelle Minerals to problem ustał. Ważne też było, że zmieniłam pędzel do pudru, z takiego zwykłego, na oryginalny z Annabelle. Różnica jest zauważalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 07-12-2017, 11:38
crowley crowley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1
Domyślnie

Na pewno peeling enzymatyczny. Zalecany jest do każdego typu skóry. Tylko musisz wybierać te delikatniejsze wersje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-12-2017, 14:50
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

moja mama ma bardzo wrażliwą skórę i większość kosmetyków ją uczula, używa kosmetyków z AA i te się u niej sprawdzają
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 14-12-2017, 11:32
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Najlepiej postawić na naturalne, bio kosmetyki. Im mniej chemii tym lepiej, bo jak coś ma was podrażniać i powodować uczulenia to na pewno chemia zawarta w kosmetykach. Dlatego polecam zamawiać jak ja tylko kosmetyki sprawdzone na bazie naturalnych produktów. Zobaczcie sobie sami co proponuje wam sklep http://www.ilovebio.com.pl/35-pielegnacja-wlosow jest tam bardzo duży wybór takich kosmetyków i różnego rodzaju suplementów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 14-12-2017, 15:11
ANNAgrudniowa's Avatar
ANNAgrudniowa ANNAgrudniowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie

Tylko naturalne kosmetyki nie powinny podrażniać skóry.
__________________
ABC zabiegów w salonach kosmetycznych - http://abcmigreny.net.pl/salon-kosmetyczny-zabiegi/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 29-12-2017, 15:27
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja mam takie pytanie, bo na https://urodaizdrowie.pl/forum/topic...educer-opinie/ jest bardzo mały odzew na zadane pytanie. A mnie także ten balsam od FITiN. I jestem ciekawa czy któraś z was ten balsam testowała. Chciałabym wiedzieć czy on podrażnia skórę czy raczej nie. Ma on podobno łagodzić zakwasy i chciałabym tez wiedzieć czy faktycznie działa. A przecież nie będę się pytała lekarza o balsam na zakwasy, jak jedna z tamtych osób radzi.

Ostatnio edytowane przez Grazynka105 : 23-01-2018 o 12:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 19-01-2018, 21:20
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Mojej twarzy nie podrażniają kosmetyki firmy Eldan Cosmetics. Stosuję je od kilku miesięcy i nie mam już takiej zaczerwienionej skóry na twarzy jak przy stosowaniu innych kremów. Dwa tygodnie temu dostałam od mamy krem na dzień i na noc Idrasensitive 24H Cream. Zawarte w nim skałdniki tj. pantenol, masło shea, olejek migdałowy, witamina A i E, czarna, bisabolol sprawiają, że moja skóra jest bardzo delikatna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 22-01-2018, 18:09
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja od dawna korzystam z kosmetyków Golden Rose i nigdy nie miałam żadnych podrażnień. Moim ulubionym kosmetykiem jest http://goldenrose.pl/produkty/cera/l...lden-rose.html. Ma nie tylko ładne wykończenie ale i dobrze matuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 25-01-2018, 17:17
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Nie podrażniają na pewno kosmetyki dlacery wrażliwej, takie jak np maseczka carbo detox bielendy do cery suchej i wrażliwej taka węglowa a dodatkowo ujędrnia i wzmacnia cienki, delikatny naskórek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 26-01-2018, 20:31
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Przede wszystkim takie, które mają naturalny skład. Kosmetyki powinny być też dopasowane do wieku. Tutaj https://tagomago.pl/products/dior-l-...em-bogaty-50ml sobie zerknijcie na L'or de Vie Creme Riche krem bogaty, ten krem nie powinien Was podrażniać.

Ostatnio edytowane przez Krygierowa31 : 29-01-2018 o 12:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.