kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 10-04-2015, 13:26
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Sporo gadżetów do kina domowego, laptopa czy tabletu jest w tym sklepie www.marka.com.pl no i ceny też są bardzo w porządku więc na pewno warto sobie sprawdzić.
A w internecie raz, że jest duży wybór a dwa, że ceny są o wiele niższe niż w przypadku sklepów stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 11-04-2015, 21:29
Marciutka Marciutka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

To muszę zajrzeć na tą stronę : ) bo jak chcę kupić jakąś rzecz to sobie wchodzę na taką stronę jak no wiecie po prostu allegro tam mam wszystko na miejscu i nie muszę długo szukać czegoś ciekawego hihi : ) najwięcej jest tam aukcji i po prostu zawsze też mogę coś sobie wylicotować i w dobrej niskiej cenie coś zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 13-04-2015, 11:41
StabatMater StabatMater is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 32
Domyślnie

Jeśli chodzi o sklep rowerowy, Gdynia ma teraz filię Bikesalonu, także mocno się jaram.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 21-04-2015, 14:48
StabatMater StabatMater is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 32
Domyślnie

I jeszcze jeden - http://www.surftravel.pl/ - świetny szop. ))

Ostatnio edytowane przez StabatMater : 28-04-2015 o 12:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 15-05-2015, 09:10
JJann Mężczyzna JJann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 1
Domyślnie Serwis z rabatami na sprzęt

Sprzęt z rabatami można poszukać tu. Wyszukiwanie nie jest bardzo łatwe, ale można znaleźć duże rabaty i promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 12-06-2015, 13:41
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Ja bardzo często kupuję soczewki jednodniowe. Dłużej nie dam rady nosić. Zaczęłam kupować w http://www.kontaktowe.pl/index.php?c...3&sort=default Mają tam często promocje i można coś tanio złapać. Przy częstych zakupach to jednak robi swoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 12-06-2015, 19:25
Lenka89 Lenka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja to lubię różnego rodzaju sklepy internetowe. Takie najbardziej lubię co mają status super sprzedawcy na allegro po prostu jest wtedy bosko i wtedy można jakoś tak mieć zaufanie co do sklepu. NIe lubię tych mniejszych sklepików gdzie wszystko niby mają taniej a tak naprawdę to jest wszystko gorszej jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 18-06-2015, 07:46
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Czasami małe sklepy też mają dużo do zaoferowania. Niekiedy zdarza się, że taki sklepik ma mniej towaru ale za to ciężko dostępnego w innych sklepach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 19-06-2015, 11:10
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Znalazlam ostatnio sklep który ma szansę stać sie moim ulubionym http://www.tzch.pl/ . Jest świetny i fajnie się w nim szuka- bezproblemowo. Ceny zaskakująco niskie, niższe niż na Allegro. W razie problemów można dzwonić i mimo że towar sprowadzany z Chin to po polsku można się dogadac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-06-2015, 20:53
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja uwielbiam sklepy internetowe i kupuję w nich dosłownie wszystko. Od ciuchów, butów, kosmetyków po słodycze, jedzenie i środki czystości. Ostatnio wypatrzyłam sobie taki sprzęt http://www.mixmedia.pl/rejestrator-j...m-a7,id-127445 i zastanawiam się nad zakupem Miał ktoś coś takiego w samochodzie? Jak się sprawdza na co dzień bo bardzo mnie to interesuje.

Ostatnio edytowane przez Coldi : 29-06-2015 o 19:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.