kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2014, 20:29
NELIA70 NELIA70 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie Gry dla małego dziecka

Moje maleństwo (3 lata) bardzo interesuje się, co to mama z tatą robią na tych rozkładanych urządzeniach, że klepią w literki i coś się pokazuje na ekranie Chyba nie uniknę tego, że moje dziecko prędzej czy później zacznie interesować się komputerem, ale wolałabym wprowadzić je jakoś rozważniej w ten świat. Zanim doświadczy internetu, wydaje mi się, że lepiej będzie kupić gry edukacyjne na komputer i tak pokazywać, jak to działa. Tylko nie wiem, gdzie szukać takich gier... I czy faktycznie gra dla dziecka jest przeznaczona dla dziecka? Pomocy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-11-2014, 12:10
LUCIANO91 LUCIANO91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie

Gdzie szukać takich gier? Na pewno w Internecie? Od razu możesz poczytać recenzje danej gry. No i w Sieci zazwyczaj możesz kupić taniej niż w sklepie stacjonarnym np na http://www.grymel.pl/, to też bardzo ważne. A co do gier... Dla takiego szkraba na pewno też coś się znajdzie. Producenci gier są raczej ostrożni w tworzeniu treści dla takich maluchów. O to martwić się nie trzeba

Ostatnio edytowane przez LUCIANO91 : 05-12-2014 o 12:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2014, 20:14
Demetria2123 Demetria2123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Nie wszystkie gry mimo oznaczenia wiekowego są przeznaczone akurat do tej kategorii wiekowej - przerażające ale prawdziwe. Wydaje mi się, że fajnym pomysłem były by malowanki dla dzieci - to chyba lubią a jakieś nieskomplikowane rysunki pomogą w nauce kolorów. No i może oglądanie bajek na komputerze pozwoli jakoś oswoić się dziecku z urządzeniem? Tylko pamiętajcie - niczego za dużo - dzieci bardzo lubią takie "zabawki"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-11-2014, 12:50
Megaannita84 Megaannita84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Domyślnie

No nie wiem, czy tak małe dziecko powinno już siadać przed komputerem. Głównie ze względów zdrowotnych, bo może to znacząco wpłynąć na jego wzrok. I od małego będzie już przyzwyczajany do spędzania dni przed ekranem. Moim zdaniem lepsze będą jakieś gry edukacyjne ale w formie papierowej, gdzie mama usiądzie z maluchem i cierpliwie będzie go uczyła literek, cyferek itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-11-2014, 17:32
Broniszwroc99 Broniszwroc99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 11
Domyślnie

Niby tak ale jak juz wspomniano każde dziecko interesuje się tym co robi mama itata. Myslę, ze te kilkanaście minut dziennie nie bardzo wpłynie na jego wzrok. A moze warto rozwazyć zakup tableta dla dziecka? Wiem, że są takie efukacyjne, specjalne dla dzieci. uczą literek, kolorów itp. nie dość, że nie za drogie to jeszcze uczą i oswajają z technologią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-11-2014, 13:03
ARNOLD1606 Mężczyzna ARNOLD1606 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Broniszwroc99
Niby tak ale jak juz wspomniano każde dziecko interesuje się tym co robi mama itata. Myslę, ze te kilkanaście minut dziennie nie bardzo wpłynie na jego wzrok. A moze warto rozwazyć zakup tableta dla dziecka? Wiem, że są takie efukacyjne, specjalne dla dzieci. uczą literek, kolorów itp. nie dość, że nie za drogie to jeszcze uczą i oswajają z technologią
Taki zabawkowy tablet czy laptop to chyba lepsze rozwiązanie. Są tak skonstruowane, aby były bezpieczne dla dziecka oraz również jego wzroku. No i mają zaprogramowane programy, dostosowane do wieku malucha. I oczywiście Mały będzie mógł z niego korzystać obok rodziców, naśladując ich ruchy na prawdziwym sprzęcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-11-2014, 10:58
Stachumajster Mężczyzna Stachumajster is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 19
Domyślnie

Knack jest super, potrafiłem z kuzynami grać w to godzinami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-03-2015, 09:51
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Wydaje mi się, że można mu kupić taki mini-komputerek zabawkę. Tu masz przykład czegoś takiego - http://toysbox.pl/dla-najmlodszych/z...,art,9696.html . Nazywa się aktywne pudełeczko. Też można tam wciskać różne klawisze i nawet zabawka wyda jakiś dźwięk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-03-2015, 13:46
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Ale gry na komputer czy planszowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-03-2015, 12:42
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Myślę, że lepszą opcją byłyby jednak jakieś planszowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.