kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 20-10-2017, 08:36
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dolegliwości

Niestety, muszę Wam się przyznać, że tego typu dolegliwości - podrażnienia to dla mnie żadna nowość. Bowiem niestety mocno cierpiałam wiele lat, zmagając się z pieczeniem i świądem okolic najwrażliwszych. Poza tym pracowałam przez te lata w miejscu publicznym, że tak się wyrażę, „na świeczniku”, i tym bardziej musiałam się pilnować. Dopiero po dwóch latach walki zastosowałam podczas mycia ten płyn do higieny intymnej i okazał się skutecznym rozwiązaniem - https://lirene.pl/produkty/pielegnac...ima-duo-forte/ Ale za to się wcześniej namęczyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-10-2017, 10:59
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Na pewno nie podrażniają kosmetyki, które mają jak najkrótszy skład. A najlepiej posiadający w sobie jak najmniej chemii. Można też powiedzieć, że nie podrażniają skóry kosmetyki hypoalergiczne, ale te na 100 % pewna nie jestem. Ja mam bardzo wrażliwą skórę, już jako dziecko musiałam uważać na wszystkie żele czy płyny do kąpieli. Moja skóra od razu robiła się czerwona i wyskakiwały mi krosty. Dlatego staram się używać tylko sprawdzonych kosmetyków i nie kupować niczego nowego. Ale wpadłam na stronę https://www.naturativ.pl/ i to , że ich kosmetyki są naturalne i mają certyfikat z NaTru, który jest najbardziej wymagający z Europie to na próbę kupiłam ich kosmetyki. I od tego czasu używam tylko ich kosmetyków. Po nich moja cera ma się bardzo dobrze. Do tego na tej stronie sprzedają także kosmetyki do makijażu także naturalne. Dla mnie to wielka ulga, że mój makijaż nie ogranicza się teraz tylko do kremu BB i tuszu do rzęs.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 02-11-2017, 09:51
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Na pewno nie podrażniają kosmetyki naturalne - wiem to po sobie. Jestem alergikiem i często miewałam problemy z różnymi kosmetykami. Warto wypróbować kosmetyki naturalne polskiej marki Nacomi, które zakupicie w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/. Oferta jest bardzo bogata więc na pewno znajdziecie dla siebie różne propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-11-2017, 13:27
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Naturalne! Ja używam http://www.visplantis.pl/ i jestem zadowolona. Mam strasznie wrażliwą cerę i ciężko mi było dopasować kosmetyki. Te jednak bardzo dobrze nawilżają i regenerują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 13-11-2017, 22:00
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja mam alergie więc mało które kosmetyki mnie nie podrażniają. Ale mogę polecić cienie do powiek Alilla - są super, hipoalergiczne i nic się nie dzieje. A dodatkowo w składzie mają masło shea i kakaowe które pielęgnują skórę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 14-11-2017, 12:41
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Mnie nidgy nie podrażniły te z atopis.pl. Są rewelacyjne i idealnie dostosowane do mojej atopowej skóry. Jak się cierpi na Atopowe Zapalenie Skóry to trzeba na prawdę uważać, a te są idealnie stworzone do niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 16-11-2017, 15:37
pomponik's Avatar
pomponik pomponik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 7
Domyślnie

Ja też miałam problemy wielokrotnie z wrażliwą skórą, wystarczył jeden składnik wysuszający w składzie jakiegoś żelu do kąpieli, szamponu czy kosmetyku nawilżającego, a już od razu widziałam po skórze, że coś jest nie tak. Generalnie ja teraz idę w jak najbardziej naturalne rozwiązania, kupuję dużo olejków, kwasów, kupuję tylko kosmetyki naturalne i ekologiczne, korzystając z tego, że teraz na rynku u nas jest tyle możliwości wyboru takich kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 17-11-2017, 13:33
karolinar karolinar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 8
Domyślnie

Moja cera jest bardzo wrażliwa, dlatego nie mogę kupować zwykłych kosmetyków. Wybieram te drogeryjne i zamawiam je w aptece Melissa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-11-2017, 09:33
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Wszystko jest kwestią indywidualną. Nawet te naturalne przez swój skład i skłonności niektórych osób do alergii mogą uczulać. Ja swoich kosmetyków szukałam długo. W końcu najlepsze okazały się Dermedic (https://www.aptekamini.pl/category/d...lnej-mieszanej) i nie szukam dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-11-2017, 18:33
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Nie powinien podrażniać wrażliwej skóry też płyn micelarny dwufazowy rose care bielendy, nie wiem czy go już stosowałyście?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.