kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 31-01-2018, 22:26
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Przede wszystkim kosmetyki naturalne nie podrażniają. Ja długo szukałam dobrych kosmetyków do mojej alergicznej skóry. Przetestowałam kilkanaście produktów zanim trafiam na kosmetyki kokosowe ze sklepu Magvita https://magvita.pl/ . Produkty kokosowe sa bezpieczne i nie uczulają, nie zawierają barwników ani substancji zapachowych dlatego mogą być stosowane nawet przez osoby skłonne do alergii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 01-02-2018, 11:12
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Bardzo popularne są kosmetyki hipoalergiczne, które należą do tej części kosmetyków, które niepodrażniają naszego ciała. Tutaj op tym można znaleźć więcej informacji https://www.amfora.pl/wiadomosc/kosm...e-uzywac/2657/ Sama muszę zacząć stosować takie kosmetyki, bo czasami mam problem z podrażnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 08-02-2018, 10:25
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Trzeba uważać, bo często naturalne kosmetyki uczulają. Ale za to mają delikatny, łagodzący skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 09-02-2018, 10:44
marylkaa Mężczyzna marylkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie

To prawda, mogą uczulać, ale nie wszystkie jeżeli kupujesz kosmetyki dobrej jakości to nie ma się co obawiać. Kosmetyki kupuje w sklepie https://www.finefactory.pl/ czesto na promocji, a ze sa naturalne to mozna powiedziec, ze to przyjemne z pozytecznym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 12-04-2018, 12:36
zefyr zefyr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 23
Domyślnie

Wiadomo, że nie podrażniają kosmetyki naturalne i tu polecam zajrzeć na FineFactory.pl bo oprócz akcesoriów do gabinetów kosmetycznych mają też właśnie sporo naturalnych, dobrych kosmetyków w dobrych cenach. Wydaje mi się też, że wysyłka jest chyba darmowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 13-04-2018, 16:08
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kosmetyki

No, cóż, jeśli chodzi o kosmetyki,

Ostatnio edytowane przez Ravthid : 16-04-2018 o 11:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 16-04-2018, 14:36
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Chyba takie, które mają do tego odpowiednie składniki. Po za tym, każdy z nas ma inną skórę i Ciebie może coś nie podrażniać ale koleżankę już tak. Najlepiej jak przekonasz się o tym na własnej skórze. Dobrymi żelami do kąpieli sa te http://www.le-petit-marseillais.pl/ produkty. Dla mojego ciała nadają się idealnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 19-04-2018, 16:31
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

no mnie to nie podrażniają kosmetyki marki Cetaphil. A nawet bym powiedziła że dziająją kojąco, bo odpowiednio nawilżają, dając uczucie przyjemnej w dotyku skóry praktycznie przez 24h na dobe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 03-05-2018, 22:47
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Na pewno takie do skóry atopowej. Ja mam takie. One są super bo łagodzą wszelkie zaczerwienienia. Ja zamawiam je na atopis.pl, używam regularnie od 3 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 04-05-2018, 16:21
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Według mnie najlepsze będą kosmetyki naturalne , takie które w swoim składzie nie mają żadnych sztucznych składników które podrażniałyby. Jeśli nie wiesz jakie wybrać i jak pielęgnować swoja cerę to może wejdź na warsztatpiękna.pl i tam wypełnij ankietę a otrzymasz analizę stanu skóry i spersonalizowane polecenia w kwestii pielęgnacji.Polecam korzystam i jestem zadowolona!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.