kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-10-2023, 13:01
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie Perfumy niszowe

Hej! Chciałabym sobie wybrać odpowiednie perfumy niszowe ale kompletnie się na tym nie znam. Znalazłam fantastyczny sklep internetowy pod tym linkiem: https://amisell.pl/blog/post/37_perf..._kiedys_i_dzis i zastanawiam się, jakie perfumy w dobrej cenie zakupić. Może robiliście tam zakupy i możecie się odnieść? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-11-2023, 10:16
Asia123 Asia123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 6
Domyślnie

Ogólnie sklep wydaje się być godny zaufania, ma ciekawy asortyment. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić fajny zapach, moje ostatnie odkrycie: https://encyklopediaperfum.pl/perfum...ni-si-passione . Jeśli szukasz perfum, które sprawdzą się zarówno na co dzień np. do pracy, jak i na wieczór, to Giorgio Armani Si Passione będą bardzo dobrym wyborem. W kompozycji wyraźnie przebijają się świeże nuty porzeczki, a z drugiej strony jest też wyczuwalna wanilia, jaśmin i heliotrop. Perfumy trzymają się bardzo dobrze, zapach jest wyczuwalny przez cały dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-01-2024, 16:35
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeżeli zastanawiasz się gdzie mógłbyś przeczytać o jakiś ciekawych rzeczach związanych z perfumami, to proponuję zerknąć w wolnej chwili na stronę https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/lancome-idole Myślę, że można tam znaleźć sporo przydatnych informacji i praktycznych wskazówek. Zerknij tam, a myślę, że nie pożałujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-02-2024, 12:58
araceli.price's Avatar
araceli.price araceli.price is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Posty: 1
Domyślnie

Phantom od lat doceniany jest przez perfumowych ekspertów. Inspiracją do jego stworzenia były niszowe, alternatywne aromaty, których nie brakuje na rynku. Ziołowa świeżość, cytrusowy dodatek oraz niewielka słodycz to składniki sukcesu.



____________________________
Paco Rabanne - wyjątkowa marka, której zapachy oczarowały cały świat!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-02-2024, 08:47
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 285
Domyślnie

Ja ogólnie perfumy to najczęśniej na Notino zamawiam najlepsze ceny mają z tego co sprawdzałam kilka razy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-02-2024, 08:49
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

A no to racja, od pewnego czasu też tylko tam zamawiam super ceny i pewność ze produkty są oryginalne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.