kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-01-2020, 12:12
polakowalska polakowalska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 65
Domyślnie Aranżacja biura

Cześć. Znalazłam taką firmę do aranżacja powierzchni biurowej. Co sądzicie? Korzystaliście z firmy czy same urządzałyście biuro? Ta wygląda spoko bo oferują też oklejanie witryn, a na tym mi zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-08-2020, 18:50
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Oczywiście również i aranżacja biura jest bardzo ważną sprawą i ja także z takiej możliwości skorzystałam. W sumie bardzo mi się podobają realizacje fit-out http://www.dsgn.pl/post/czym-sa-realizacje-typu-fit-out i jestem zdania, że jest to świetny sposób na całkowitą zmianę otoczenia wewnątrz biura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2020, 11:36
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jak dla mnie biuro powinno być przede wszystkim urządzone praktycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2020, 23:40
Marcelaa Marcelaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kostka
Jak dla mnie biuro powinno być przede wszystkim urządzone praktycznie.
No powinno, aby pracowało się lepiej Dekoracje te element drugorzędny. Ja jeszcze jeśli chodzi o usprawnienie biura to chciałabym kupić taki switch 2960x który łączy sieci. Nie miałam tego dotąd ale inne koleżanki, które mają swoje biura bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie. Pewnie będę musiała jeszcze zatrudnić jakiegoś informatyka, ale myślę że się opłaci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-10-2020, 18:49
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy podobają Wam się w biurach ogrody wertykalne na ścianach? Mi owszem, ostatnio nawet czytałam sobie na stronie internetowej https://4naturesystem.com/pl/blog/bi...zielone-sciany w jaki sposób są one projektowane. Bardzo chciałabym mieć w przyszłości w swoim biurze taką zieloną ścianę z roślin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-10-2020, 10:27
Asiuula's Avatar
Asiuula Asiuula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 5
Domyślnie

Teraz najważniejszy element biura, na którym można pracować zdalnie, to oczywiście laptop. Ja wszędzie zabieram mój MacBook Pro 15. Tutaj kupiłam go w świetnej cenie jako komputer poleasingowy: https://laptopy-poleasingowe.pl/appl...pro-15-core-i7
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-07-2021, 14:29
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Warto zastanowić się jeszcze nad montażem switcha. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania i bardzo je sobie chwalą. Fajny model to https://www.napad.pl/produkty-613-11...jgs524e-200eus . Dla mnie takie proste rozwiązania są zawsze najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-07-2021, 09:03
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Jedną z najważniejszych rzeczy w aranżacji biura to dobrej jakości fotele biurowe, na których pracownicy będą siedzieć. Ważne są też*dekoracje i kolor ścian oraz inne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.