kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-04-2020, 06:58
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

ja też na wygodnej diecie, ilośc czasu jaką zaoszczedzilam, bo nie mowa tylko o gotowaniu, ale tez chociazby o zakupach, jest na prawde imponująca :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-05-2020, 10:20
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o dietę pudełkową od firmy cateringowej to ja jestem jak najbardziej za! Uważam, że to świetna propozycja dla osób które nie mają czasu gotować, a jednak chcą dbać o swoje zdrowie i też odpowiednią ilość energii na cały dzień. Ja postawiłam na dietę wegetariańską w https://www.catering-dieta.pl/nasze-...tarianska-ryby i uważam, że to świetny wybór pod względem ceny, różnorodności oraz zbilansowania diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-05-2020, 16:08
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Polecam catering dietetyczny https://royalcook.pl odchudzałam się z tą firmą w sumie to 4 miesiące wszystko bardzo dokładnie przeanalizowane. Udało mi się schudnąć ponad 10 kg także było warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-05-2020, 23:40
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

oczywiście że tak! zbilansowane posiłki i dieta są dużo ważniejsze niż pieniądze! nie wiem czy znasz catering margaret? u nich jest zdrowo i wcale nie za duże pieniądze :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-05-2020, 22:53
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Bardzo dobry catering w Żywcu oferuje firma .KATERING https://www.catering-zywiec.pl/ Pycha jedzonko, dobre ceny, warto sobie ich zapamiętać, gwarantuję, że wam się spodobają. Nam profesjonalnie wszystko przygotowali na chrzciny, na pewno będziemy jeszcze z ich usług korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-08-2020, 23:32
GrzymskiTo GrzymskiTo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo dobra decyzja Paulina. Wszystko zależy gdzie mieszkasz. Jeśli chodzi o catering dietetyczny Toruń to polecam https://ntfy.pl/miasto/torun. Bardzo fajna oferta, korzystam od 3 miesięcy i z powodzeniem polecam znajomym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-08-2020, 19:56
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Ja stosuje catering od fitcat, ze względu, że i mieszkam sama i nie mam zbyt czasu na gotowanie. Tu oszczędność czasu jest dla mnie ogromna to jest dla mnie bardzo opłacalne i wygodne. Atutem jest też smak jak i same potrawy z diety fit.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-08-2020, 14:02
francisco27's Avatar
francisco27 francisco27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 4
Domyślnie

Niestety nie wszyscy są świetnymi kucharzami z niezliczoną ilością pieniędzy i wyobraźnią by móc przygotowywać same idealnie zbilansowane posiłki. By odżywiać się zdrowo nie wystarcza tylko zdrowy rozsądek, potrzebne jest też trochę wiedzy, by wiedzieć jakie składniki i w jakich ilościach ze sobą łączyć. Ja zdecydowałam się na dietę pudełkową z Otwocka https://heroes-diet.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-09-2020, 20:08
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja już od kilku miesięcy zamawiam Wygodnądietę i jestem zadowolona. Posiłki starannie przygotowane, zawsze świeże i smaczne. Duża różnorodność wiec dania się nie nudzą a dzięki temu łatwiej wytrwać na diecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-10-2020, 13:03
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

U mnie nadal wygrywa dieta od SportFoodBox i też mój mąż również ostatnio się do niej przekonał. Ja oczywiście wybrałam Wege Fit, natomiast od wersje klasyczną Classic Fit która naprawdę fajnie pozwala zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i też zwiększenie chęci do działania kiedy za oknem szaro (a my mamy wiele zadań do zrealizowania). Działają m.in na terenie Warszawy, posiłki są urozmaicone, a dostawa zawsze pod drzwi także na cały dzień mamy gotowe jedzonko. Mega opcja w rozsądnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.