kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #61  
Stary 09-02-2020, 11:14
marek332 Mê¿czyzna marek332 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 44
Domy¶lnie

Je¶li mia³e¶ na mieszkaniu awarie i zala³o ci mieszkanie to bardzo dobrym rozwi±zaniem jest wynajem osuszaczy budowlanych . Ta firma oferuje osuszanie podposadzkowe, wykorzystuj± do tego odpowiednie sprzêty i pomoga ci usun±æ wodê która znajduje siê pod pod³og±. Jest to profesjonalna firma która zna siê na rzeczy.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #62  
Stary 05-03-2020, 15:44
daniel3323 Mê¿czyzna daniel3323 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 3
Domy¶lnie

Bardzo dobrze ¿e taki w±tek jak ten istnieje.Gorzej by by³o jakby takiego w±tku nie by³o.
__________________
dywan bia³y
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #63  
Stary 26-03-2020, 11:23
furon Mê¿czyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domy¶lnie

Tak, ale ja kupi³em mieszkanie w tej kamienicy https://www.stalowa27.pl/ która siê dopiero buduje wiêc nie mam jeszcze takich problemów ale z pewno¶ci± bêdzie siê tam dobrze mieszka³o bo wszystko jest blisko
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #64  
Stary 08-04-2020, 12:39
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domy¶lnie

Wiadomo ¿e jak kupujesz nowe mieszkanie to nie masz ¿adnych problemów i to jest ich podstawowa zaleta poza tym ¿e mieszkasz na nowoczesnym osiedlu na którym masz wszystko co trzeba. Dlatego w³a¶nie ja chce mieszkaæ na osiedlu Nowa Grochowska
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #65  
Stary 23-04-2020, 08:07
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domy¶lnie

Mo¿e Bia³o³êka i osiedle Bli¿ej Gwiazd na Mehoffera ? Zajrzyj sobie na t± stronkê https://mehoffera.pl/ , podoba mi siê pomys³ na przestrzeñ wspóln± dla mieszkañców osiedla
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #66  
Stary 27-04-2020, 14:08
crystal60's Avatar
crystal60 crystal60 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domy¶lnie

Osiedle Naramowice to dobry pomys³ dla singli, którzy szukaj± miejsca z potencja³em. Szczególnie spodoba siê tym, którzy s± aktywni i uprawiaj± sporty.


______________________
nowe mieszkania poznañ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #67  
Stary 27-04-2020, 15:44
gaargzy gaargzy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domy¶lnie

Kredyt na mieszkanie jest ok, ja te¿ wzi±³em kredyt w banku na zakup mieszkania. Ale kupi³em nowe mieszkanie od dewelopera na https://korter.com.pl i jeszcze nie mogê tam mieszkaæ, wiêc nadal mieszkamy w mieszkaniu mojej dziewczyny. Ta opcja jest dobra, ale je¶li nie masz w³asnego mieszkania, a nastêpnie wynaj±æ mieszkanie i wzi±æ kredyt na mieszkanie, które jest jeszcze w trakcie budowy-to jest bardzo drogie. W takim przypadku lepiej jest wzi±æ kredyt na gotowe mieszkanie z rynku wtórnego.

Ostatnio edytowane przez gaargzy : 29-04-2020 o 16:15.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.