kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-08-2019, 12:20
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Tak w temacie oczu - możecie polecić jakiś gabinet okulistyczny Kraków? Moja mama ma pierwsze oznaki jaskry i chcielibyśmy się jej pozbyć, zanim całkiem rzuci się na wzrok. Wiem, że dobry prywatny okulista Kraków zazwyczaj wykracza ponad skromny budżet, ale słyszałam, że okulista Hanarz jest bardzo chwalony. Podobno jego usługi są bardzo profesjonalne... Słyszal ktoś coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-10-2019, 20:59
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

z tym niema żartów może to zaćma? Wiesz co pourazową miała moja babcia i myśleliśmy ze już nie ma dla niej ratunku, babcia oczywiście cala poddenerwowana, ale załatwiliśmy ekstra zabieg wlasnie w https://operacjezacmy.pl/ u specjalisty Dr Czubak, naprawdę profesjonalny i doswiadczony lekarz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-02-2021, 14:25
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

W tym temacie na pewno warto wskazać lecznicę Citomed: https://www.citomed.pl/dla-pacjenta/...yjdz-z-kolejki Istnieje możliwość wykonania u nich zabiegu kapsulotomii. Mają świetnych specjalistów, którzy zajmują się leczeniem zaćmy. Piszę to z własnego doświadczenia Może komuś z Was akurat przydadzą się te informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-05-2021, 19:36
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Co do dobrej placówki okulistycznej w Warszawie to bardzo dobre jest Centrum Okulistyczne Jaskra na Targowej https://okulistyka-jaskra.pl/cennik Specjalizują się w jaskrze i zaćmie, także warto sie do nich zwrócić w kwestii zaćmy. Macie tam bardzo dobrych lekarzy i ceny nie wzięte z sufitu, to zdecydowanie warta uwagi placówka medyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-08-2021, 21:27
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Nie wiem jak w przypadku zaćmy urazowej ale mama miała po prostu starczą zaćmę i bardzo pomógł jej zabieg jej usunięcia w klinice Optegra w Poznaniu u doktora Kopczyńśkiego. Soczewka zaawansowana została jej wszczepiona więc od razu też poprawa wzroku. Wcześniej czytała z mega trudem, teraz już sobie radzi bez problemu

Ostatnio edytowane przez muuzkowa : 17-08-2021 o 21:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-09-2021, 07:08
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie zaćma

W przypadku zaćmy warto udać się do gabinetu OkoAkcent. Pan doktor, który tak przyjmuje jest świetnym specjalistą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.