kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 11-11-2021, 17:51
zuza_559 zuza_559 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 10
Domyślnie

Też się z Tobą zgadzam, że najlepszy jest ruch i dieta. Ale w moim przypadku bardzo trudno mi było systematycznie ćwiczyć (lenistwo było górą) i nie skusić się czasami żeby w nocy coś niezdrowego zjeść (np. lody).
Dlatego zdecydowałam się na zabieg liposukcji w Euroklinice w Katowicach. Wbrew powszechnym opiniom nie miałam większych dolegliwości bólowych, a z efektów jestem bardzo zadowolona. Dr Jerzy Wilgus jest wybitnym specjalistą i stosuje nowoczesne metody dzięki, którym nie miałam żadnych przygód po zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 12-11-2021, 08:27
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie dieta

Ja zaczęłam się odchudzać z maxprogress, mam dietetyka i trenera personalnego i efekty są naprawdę zachwycające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 29-11-2021, 16:33
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Moim zdaniem możesz spokojnie dietą zrzucić te kilogramy. Czasami wystarczą chęci i samozaparcie. Ja schudłam 10kg, miałam tylko problem z boczkami, ale w salonie https://salon-kosmetyczny.krakow.pl/ w Krakowie chodzę na kriolipolizę, zamrażam tkankę tłuszczową co sprawia, że człowiek chudnie w tej okolicy. Mega polecam ten zabieg Tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 30-12-2021, 11:55
sarsax sarsax is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 33
Domyślnie

ja jak coś mogę polecić catering dietetyczny Masterdieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 14-02-2022, 08:17
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 001
Domyślnie

Według mnie jeśli chodzi przede wszystkim o skuteczne działanie zabiegów medycyny estetycznej to warto jednak zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy dobrej i sprawdzonej klinki. Ja w Krakowie jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również Dermedik którzy mają bardzo skuteczne zabiegi m.in w zakresie liposukcji https://www.dermedik.pl/liposukcja/l...ja-vaser-lipo/ Pozdrawiam i daj znać jak udało Ci się z tym uprać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 15-02-2022, 18:56
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 185
Domyślnie

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto byłoby również zapoznać się z propozycjami na stronie rehabilitacja-beactive.pl. Nie ukrywam, że dla mnie liposukcja to już ostateczność, ale dla niektórych mogłaby być wybawieniem. Na tym blogu będziecie w stanie poczytać ciekawe informacje na ten temat, więc decyzję pozostawiam wam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 15-02-2022, 20:44
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Moim zdaniem lepsze jest odchudzanie. Wiem, że nie jest lekko, ale warto spróbować. Ja zdecydowałam się na odchudzanie z Moniką z https://jemcochce.pl/ bo zaczęłam podjadać przez stres i w pewnym momencie przestałam nad tym panować. To było straszne. Dzięki Moni zaczęłam jeść z głową. Dużo lepiej się czuję, nie mam już tak często napadów głodu i chudnę. Jem praktycznie wszystko, ale z umiarem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 27-02-2022, 10:02
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Wydaje mi się, że lepiej spróbować się odchudzić. Można zacząć od zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety odchudzającej z https://torbasmaku.pl/ . Koleżanka zamawia i bardzo sobie chwali, bo jest nie tylko zdrowo ale też smacznie. I udało jej się już zrzucić kilka kilogramów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 04-03-2022, 14:02
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie

U mnie niezastąpione podczas diety było wsparcie presoterapią. Chodziłam do gabinetu HP Punkt Zdrowia Łukasz Zastępski i byłam bardzo zadowolona z profesjonalizmu podczas wizyt i oczywiście z końcowego efektu, bo robi wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-03-2022, 10:40
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 942
Domyślnie

Jedno nie wyklucza drugiego. Możesz zacząć o siebie dbać, jeść lepiej, mniej i do tego zapisać się na przykład na liposukcję laserową - https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ gdzie ciałko się*ujędrni i stracisz sporo centymetrów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.