kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-09-2018, 11:11
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Gotowe dania

Dań gotowych nie kupuję i nie robię sama w domu bo wole gdzieś zjeść, po prostu są lepsze. Szczególnie polecam Party Pizza bo maja dobre ciasto i ceny też nie jakieś z kosmosu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-09-2018, 10:26
nala88 nala88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 11
Domyślnie

Codziennie jeść pizze to też nie najlepsze rozwiązanie. Ja wolę sobie ugotować i mniej na 2-3 dni. Mniej więcej gotuje 2 razy w tygodniu. Nie zajmuje dużo czasu, a zawsze po pracy obiad już jest gotowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-07-2019, 14:34
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

W tygodniu gotuję sama, raczej unikam niezdrowych, gotowych dań. Za to w weekend najczęściej ląduje u mnie pizza wieczysta. Uwielbiam włoską kuchnię, jeżeli też lubicie to polecam Da Marco- najlepsza pizzeria awf.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-07-2019, 15:17
kamilka5 kamilka5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 28
Domyślnie

Jakoś nie przepadam za gotowym jedzeniem. Korzystam z niego w bardzo awaryjnych sytuacji i najczęściej jest to jakaś pizza albo pierogi, które mogę podgrzać w wolnej chwili w domu. Ale najlepiej smakuje mi jedzenie robione w domu, bo wtedy zawsze wiem, co jem i mam tylko te składniki, które lubię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-07-2019, 15:57
Mersildia Mersildia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że ja raczej rzadko sięgam po gotowe posiłki. Lubię jednak samodzielnie coś przyrządzić dla mojej rodzinki.

_____________________
https://galter.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-01-2020, 11:31
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Ja bardzo często zamawiam gotowe dania obiadowe bo po prostu nie mam czasu na gotowanie. Mam sprawdzone miejsce z pierogami i naleśnikami http://pierogarka.pl/menu/pierogi/ , gdzie zawsze zamawiam domowe obiady. Mają bardzo dobre jedzenie i duże porcje, cenowo też bardzo ok. Poza tym jest opcja dowozu wiec nawet nie muszę wychodzić z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-01-2020, 00:08
emer333's Avatar
emer333 emer333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Chcę więcej informacji na ten temat. Mam nadzieję, że napiszecie coś jeszcze.
__________________
Małżeństwo nie zapewnia szczęścia, lecz je umożliwia; bezżenność chroni od największych nieszczęść, wykluczając najpełniejsze radości życiowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-05-2021, 20:55
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy ktoś z Was zamawiał może kiedyś jakieś dania gotowe z https://delikatesybaccara.pl/? Ostatnio przeglądałam sobie asortyment tego sklepu i muszę przyznać, że wszystko wygląda bardzo apetycznie Jeśli ktoś z Was miał już z tym miejscem do czynienia, to czekam na Waszą opinię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-08-2021, 15:11
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Gotowe dania? To nie dla mnie. Ja zawsze gotuję w domu i wybieram potrawy które lubimy całą rodziną. Ostatnio przyrządziłam pyszne szparagi z majonezem cytrynowym, po prostu niebo w gębie. Nawet moje dzieci zajadały mimo, że nie przepadają za warzywami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-09-2021, 11:59
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

gotowców w sklepach nie kupuję bo jak czytam składy, to od razu zaczynam chorować :P Przecież to bomba chemiczna!
Natomiast często kupuję obiady np. w Gastroteam https://www.gastroteam.pl/ Mają tanio, zdrowo i smacznie, a ja zwykle nie mam czasu żeby gotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.