kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-07-2017, 09:29
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Zakupy do hotelu - gdzie najlepsze oferty?

Gdzie waszym zdaniem da się znaleźć najlepsze oferty jeśli idzie o zakupy do hotelu?
Mam na myśli takie elementy wyposażenia itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-07-2017, 16:16
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Myślę, że nie zaszkodzi poszukać czegoś w hurtowniach internetowych.
Tam wybór jest znacznie większy.
I ceny zwykle też lepsze. Tutaj http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ możesz sprawdzić różne oferty.
Moim zdaniem warto mieć takie rozeznanie.
Nie ma większego sensu przepłacać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-07-2017, 08:18
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pytanie o pensjonat

Świetnie koleżanki, że trafiłam na ten temat, bo szukałam jakiegoś wątku dotyczącego hoteli, pensjonatów itd. Mam więc nadzieję, że podpowiecie mi coś w moim dylemacie. Chodzi mianowicie o to, że w zeszłym roku postanowiliśmy z moim mężem założyć biznes - taki niewielki pensjonacik w naszym miasteczku. Mieliśmy odłożonej trochę gotówki, mąż jeszcze otrzymał spadek po babci, więc z kasą na rozruch biznesu nie było problemu. Po roku muszę stwierdzić, że decyzja o prowadzeniu pensjonatu była bardzo dobra. Na szczęście na niedobór klientów nie możemy narzekać, bowiem remont "siódemki" między Elblągiem, a Gdańskiem sprawia, że więcej osób jeździ okrężnymi drogami, a przy okazji odwiedza mój pensjonat . Zastanawiam się nad czymś innym, a mianowicie kupnem sejfu. Wiecie, chciałabym jakoś zabezpieczyć dokumenty czy pieniądze swoich gości, a sejf mógłby być dobrym zabezpieczeniem. Pytanie, tylko gdzie ten sejf kupić? Znalazłam póki co, fajną ofertę tutaj - https://www.saffort.pl/sejfy-hotelowe. Pytanie do Was, koleżanki, po pierwsze: co sądzicie o pomyśle zakupu sejfu? Po drugie: czy polecacie ten sklep "saffort"?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-01-2019, 15:18
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie

musisz poszukac w internecie jakiejs dobrej hurtowni internetowej, tam zawsze jest najtaniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-01-2019, 15:20
panienka panienka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 66
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyposażenie hotelu, to warto przede wszystkim pomyśleć o recepcji-o to ona "rzuca się w oczy" jako pierwsza i właściwie jest to jedno z najważniejszych miejsc w hotelu. Dobry komputer, oprogramowanie to jedno. Drugie to skrytka na klucze. Zobacz osbie na hartmann-tresore, tam mają sejfy, kasy pancerne i skrytki na klucze, w których możnaby schować klucze (czy karty? nie wiem czego używacie) do poszczególnych pokoi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-08-2019, 12:30
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Wyposażenie hotelu składa się z naprawdę bardzo różnych elementów. Na pewno planując budowę hotelu lub remontując go warto zainwestować w dobrze wykonaną sięć telewizyjną. Obecnie standardem jest aby w każdym pokoju znajdował się telewizor. Do wykonania sieci niezbędny jest węzeł optyczny a także multiswitche dzielące sygnał na poszczególne odbiorniki. Wszystkie elementy do wykonania stabilnej sieci telewizyjnej znajdziecie w ofercie firmy Telmor. Tu możecie także zamówić taką usługę jak wykonanie projektu oraz jego realizację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-08-2019, 17:30
Vadamecum's Avatar
Vadamecum Vadamecum is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki za tyle świetnych poleceń, prowadzę mały pensjonat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-11-2019, 14:07
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Bardzo fajna firma, która wykonuje meble hotelowe i restauracyjne to gdyński Womeb http://womeb.com.pl/meble-hotelowe-restauracyjne/ Ich meble są świetne, mają dobry design, łączą elegancję z minimalistyczną formą, są solidnie wykonane z dobrych materiałów. My jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-03-2020, 09:22
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Na pewno będziecie szukali dobrej jakości propozycji w zakresie telewizorów do pokoju, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę Manta gdzie znajdziecie sporo propozycji w świetnych cenach i oczywiście dobrze rozbudowanych funkcjonalności, obrazu 4K i Smart TV. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-08-2020, 14:12
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Jeśli jesteście na etapie wyposażania hotelu to warto pomyśleć o tym, by na hotelowym parkingu zamontować stację ładowania pojazdów elektrycznych. Takie stacje projektuje i wykonuje firma https://smartpole-charger.eu/ . Teraz coraz więcej osób posiada samochody elektryczne, więc na pewno będzie to udogodnienie dla gości. Poza tym możecie rozważyć proponowanie takiej usługi jak odpłatne ładowanie samochodów elektrycznych. Taka inwestycja na pewno się zwróci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.