kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 27-11-2018, 18:13
Karolina010 Karolina010 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

dlatego najlepiej smarować olejkiem bio oil, on nawilża i odżywia skórę oraz zapobiega przebarwieniom czy blizną po trądziku, lepiej właśnie zacząć smarować już teraz. mi bardzo pomógł, nie podrażnia skóry, jest delikatny o ładnym zapachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 30-11-2018, 12:37
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Sa też kremy do cery mieszanej, które pomagają regulować serum co jest odpowiedzialne za trądzik. Tutaj https://www.maxdrogeria.pl/ na pewno taki znajdziesz. Miałam ten sam problem i długo sie męczyłem zanim znalazłam odpowiedni krem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 30-11-2018, 14:57
kamil4436776 Mężczyzna kamil4436776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam suchą skórę i jakoś z tym żyję. Jest mi z tym bardzo dobrze. Nawet mega dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 06-12-2018, 21:12
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Czasem niestety te wszystkie zmiany skórne wynikają z tego, że używamy zbyt dużo chemii.... lepiej kupić sobie szare mydelko 7 ziół od HB i myc nim twarz, lepsze niz wszystkie niewiadomo jakie kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 11-12-2018, 06:24
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

sucha skóra wymaga przede wszystkim odpowiedniego nawilżenia. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji to przetestuj kosmetyki z Eldan Cosmetics. Mają w pelni naturakny skład a przez to sa i skuteczne i bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Ja stosuje na co dzień nawilżająco-ochronny krem Idractive Moisture Daily Protection. W składzie m.in pantenol, masło shea, wit A i E.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 18-12-2018, 02:00
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

jeśli chodzi o mnie to ja kiedy miałam trądzik, przebarwienia i suchą skórę kupiłam w aptece polecony przez moją koleżankę olejek bio oil i systematycznie smarowałam nim twarz. jakoś w 3 tygodni zauważyłam, że koloryt skóry mi się wyrównuje, plamy zaczynały znikać, cera stała się odżywiona i nawilżona więc nie przestawałam smarować. jestem zadowolona jeśli chodzi o działanie tego specyfiku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 19-12-2018, 15:28
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Nigdy nie miałam problemu ze skórą ale w tym roku się to zmieniło. Skóra jest sucha, piecze i pęka na dłoniach. Byłam już u lekarza rodzinnego i dermatologa. Przepisali leki i badania ale nie wiadomo co końca co się dzieje. Dzisiaj trafiłam na kosmetyki do skóry wrażliwej i bardzo suchej z https://allergoff.pl/ Chyba zamówię bo skład jest świetny, naturalny a kosmetyki cieszą się pozytywną opinią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 19-12-2018, 15:53
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Miałem duży problem z bliznami po trądziku młodzieńczym i już nie wiedziałem co na to stosować. Kolezanka poleciła mi zabieg oksybrazje i wykonałem go w bardzo fajnej klinice Art. Derma Clinic w Rzeszowie. Po zabiegu od razu widoczne efekty, blizny robią się mniej widoczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 11-03-2019, 15:31
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Miałam problemy z pozbyciem się trądziku różowatego. Mama zapisała mnie na zabieg z infuzji tlenowej i dał super efekty w pozbyciu się trądziku. Nie mam również zadnych blizn, a skóre mam bardzo gładką. Na zabiegu byłam w BonJour w Gliwicach ul. Łużycka 16
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 12-03-2019, 09:48
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Skóra trądzikowa jest szczególnie trudna do pielęgnacji, bo teoretycznie musimy ją wysuszać, ale też nie za bardzo. Musimy delikatnie o nią dbać. Do oczyszczania twarzy mam rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Przypasował mi, bo delikatnie usuwa sebum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.