kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-06-2016, 22:37
mammtoo4 mammtoo4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 1
Domyślnie Gdzie iść na botox ?

Ostatnio zastanawiałam się gdzie wybrać się na botox. Osobiście jestem z lublina i długo szukałam specjalisty. Koleżanka mi w końcu poleciła botox lublin bardzo dobrego specjalisty Tarkiewicz i muszę powiedzieć że wykonał dla mnie profesjonalną robotę !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-12-2018, 19:29
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Miałam drobne zmarszczki na twarzy i bardzo dobrym zabiegiem okazał się kwas hialuronowy, bardzo ładnie niweluje zmarszczki nadając skórze młody wygląd i promienność. Dla mnie zabieg rewelacja i myśle , że jeszcze go powtórzę. Mogę polecić Panią dr Aldonę Stachurę z Katowic u której robiłam zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-01-2019, 08:17
piotr55478778 Mężczyzna piotr55478778 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Botox to na pewno jest bardzo ciekawy zabieg.Tylko z tego co ja wiem to takie zabiegi robią sobie tylko kobiety,a mężczyźni nie.
__________________
niemirka.com

Ostatnio edytowane przez piotr55478778 : 21-01-2019 o 08:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-01-2019, 14:03
Halay59 Halay59 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Czy to bolesny zabieg?

__

Rośliny w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-03-2019, 01:35
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja akurat zmarszczki to wypelnialam u pani doktor Zukowskiej z http://plastyczna.med.pl/ - niesamowita kobieta, nie dosc, ze pewna reka to jeszcze swietne podejscie do pacjenta, juz podczas konsultacji wszystko mi wyjasnila i odpowiedziala na kazde moje watpliwosci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-03-2019, 17:46
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Szukałam zabiegu usuwającego zmarszczki i trafiłam na zabieg UltraSkin II HIFU - http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ . Jest nieinwazyjny, rezultatem jest natychmiastowe napięcie skóry, widoczne zmniejszenie wiotkości i długotrwały efekt liftingu. Wszystko bez użycia skalpela więc bezboleśnie i bezpiecznie. Co sądzicie o takich nowoczesnych zabiegach? Jakie są Wasze opinie, odczucia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-03-2019, 14:24
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Robiłam zabieg z botoxu pod oczy. Moja skóra bardzo obwisła i stała się mało elastyczna oraz zaczęły pojawiać mi się zmarszczki. Zabieg bardzo fajnie wygładził mi zmarszczki i skóra stała się naprężona. Zabieg robiłam J&J Art Derma Clinic Rzeszów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2019, 22:08
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Słuchajcie, moim zdaniem jeśli szukacie dobrej kliniki, która wykonuje botox kraków to od siebie mogę wam polecić abyście udały się do Leaclinic. Moja koleżanka robiła tam taki zabieg i była po wizycie u nich na prawd bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-03-2022, 12:29
eRzecznik Dermedik eRzecznik Dermedik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 127
Domyślnie

W przypadku kiedy szukacie konkretnej pomocy w zakresie wyboru kliniki w której będziecie mogli wykonać wysokiej jakości zabiegi medycyny estetycznej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z ofertą naszej klinki Dermedik http://www.dermedik.pl/ świadczymy zabiegi również jeżeli chodzi o botoks, czy mezoterapię igłową która poprawia kondycji oraz wyglądu skóry i włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.