kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-06-2018, 14:56
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie Wypadając włosy jakie sposoby?

Kochani mam problem, szukam dobrego preparatu na wypadające włosy myślałam o tym http://dermastic.eu/dermastic/serum-...iu-wlosow.html co myślicie na ten temat ktoś używał? czy ktoś moze mi coś podpowiedzieć? A moze ktoś ma jakąś wiedzę o diecie na wypadające włosy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-06-2018, 11:01
ivanex22 ivanex22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 7
Domyślnie

Kiedy poszukujesz dobrych preparatów do włosów to sugerujemy portal IvaSklep.pl. Niniejszy serwis on-line sprawi, że odnajdziesz najwspanialsze produkty do pielęgnacji włosów, jakich poszukujesz. Wartość produktów to top półka. Ja od kilku lat korzystam wyłącznie z ich kosmetyków. Nie jesteś przekonany to zobacz na ich sklepie ivasklep.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2018, 17:55
kajmella kajmella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja słyszałam, że jest wiele wcierek, które pomagają na wypadanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-07-2018, 07:58
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

W pierwszej kolejności warto dowiedzieć się, co jest przyczyną wypadania włosów? Czy jest to stres, zła pielęgnacja, a może łysienie na podłożu androgenowym? Powodów może być wiele, dlatego myślę, że wizyta u specjalisty będzie wręcz wskazana. Sama ostatnio szukałam odpowiedzi na pytanie, jak leczyć łysienie i udało znaleźć mi się ten artykuł http://bezwypadania.pl/jak-leczyc/ja...nowe-u-kobiet/ . Myślę, że powinien was zainteresować, przeczytajcie go w wolnej chwili. Mam nadzieję, że szybko uda wam się uporać z tym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-07-2018, 16:16
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Zgadzam się, że najpierw trzeba ustalić przyczynę. Dr Turowski z kliniki: https://www.drturowski.pl/pl/zajmuje się kompleksowo problemami z włosami. Niestety zdarza się, że przeszczep jest jedyną szansą na zachowanie włosów. Lepiej wtedy trafić do dobrego specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-10-2018, 13:04
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Myślę, że najlepiej byłoby poszukać przyczyny wypadania włosów. Czasem powodem osłabienia i wypadania jest Hashimoto. Słyszałyście o takim zaburzeniu działania tarczycy? Moja siostra się z tym zmaga. Po badaniach okazało sie własnie, że wypadanie włosów to następstwo tej przypadłości. Magda jednak nie poddaje się i szuka różnych rozwiazań, które poprawią jej samopoczucie i kondycje. Ostatnio trafiła na turnus dla chorych na Hashimoto w Primaverze w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...nuj-hashimoto/ . Można tak skorzystać ze specjalnego pakietu wczasów zdrowotnych, na których specjaliści pomagają osobom ze schorzeniami tarczycy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-10-2018, 19:33
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Może to objaw choroby? Zgłoś się do lekarza, chyba, że to po lekach - czasami tak się dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-10-2018, 21:54
Żelka Żelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał kajmella
Ja słyszałam, że jest wiele wcierek, które pomagają na wypadanie.

A znasz jakieś konkretne godne polecenia? Mam duży problem z wypadaniem włosów od 2 tygodni i muszę coś kupić, a nie chcę się spłukać zupełnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-11-2018, 17:06
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

No własnie w pierwszej kolejnosci trzeba uporać się z wypadaniem włosów. Do takich zadań najlepiej udać się do trychologa http://www.trycho-diagnostyka.pl Ten również pomoże w ponownym poroście włosów, ich zagęszczeniu na waszej głowie. Zainteresujcie się taką oferta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-11-2018, 12:29
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

To może być początek choroby lepiej zgłosić się do lekarza
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.