kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #471  
Stary 05-01-2020, 22:12
kozey.murl's Avatar
kozey.murl kozey.murl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Chyba najbardziej lubię zamawiać ubrania w sieci. Teraz poluję na przeceny po Świętach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #472  
Stary 07-01-2020, 11:06
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Moim faworytem jest sklep Talya. Ostatnio zrobiłyśmy z przyjaciółką duże zamówienie i wybrałyśmy stylowe sukienki dziewczęce do szkoły, bo każda z nas narzekała, że mamy za mało sukienek w szafie. O tyle super, że trafiłyśmy akurat na promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #473  
Stary 08-01-2020, 20:56
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja uwielbiam w necie szukać różnych gier zespołowych czy to takich które zrobie sama czy gotowych do kupienia. Niedawno znalazłam filmik jednego Youtubera który grał w grę 5sekund z znajomymi, znalazłam tę grę tutaj https://fokastara.pl/5-sekund-trefl.html i pomyślałam że ją zamówie. Moge grać w to z dziećmi jak i dorosłymi podczas spotkań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #474  
Stary 23-01-2020, 17:38
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Moim ulubionym sklepem internetowym jest eZebra na stronie https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfum...eskie-944.html gdzie kupuję dla siebie perfumy oraz robię niezbędne w domu produkty. Jest tam dostępna cała gama produktów podzielonych dla wygody klienta na różne kategorie np. makijaż, pielęgnacja, paznokcie, akcesoria, perfumy, dom, men, zestawy prezentowe, promocje, nowości, marki, soczewki, produkty do aromaterapii, suplementy diety czy zdrowa żywność. Zapisałem się na stronie na newsletter i mam na bieżąco informacje o aktualnych promocjach i nowo wprowadzonym asortymencie. Zakupy robię dopiero jak mi się uzbiera grubsze zamówienie bo mam wtedy darmową wysyłkę. Jeśli chodzi o męskie perfumy czy wody, które kupuję dość często to czasem nie znając konkretnego zapachu po opisie jestem w stanie go zaakceptować lub nie. Bardzo dobry i szczegółowy opis każdego produktu sprawia, że zawsze kupuję trafne produkty. Na stronie jest również możliwość śledzenia zamówienia choć po prawdzie to zanim się zacznę niepokoić to kuriera mam już pod domem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #475  
Stary 23-01-2020, 19:04
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Mi bardzo podoba się odzież sportowa. Sama też lubię nosić takie ubrania bo czuję się w nich wygodnie i swobodnie. Dlatego bardzo polubiłam : http://mw-sport.pl/ i myślę, że niedługo zrobię u nich większe zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #476  
Stary 27-01-2020, 14:32
Elen Elen is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 57
Domyślnie

Z aptek mogę polecić doz.pl, sprawnie realizują zamówienia i mają bogatą ofertę. Kupuję tam często kosmetyki naturalne,bo tylko u nich dostępne są te z Botame, a jestem ich fanką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #477  
Stary 27-01-2020, 21:02
sara89 sara89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 40
Domyślnie

Ja wiele koszulek kupiłam na https://www.megakoszulki.pl/, dla każdej zaprojektowałam swój wzór nadruku, dlatego każda z nich jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Megakoszulki mają bardzo dobre ceny i wspaniałą jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #478  
Stary 30-01-2020, 16:17
Mama_Jasia Mama_Jasia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Ja bardzo lubię sklep internetowy e-kids planet. Kupuje tam wszystkie zabawki dla mojego dziecka. Ostatnio zamówiłam klocki blocki remiza strażacka z wozem i już nie możemy się doczekać kiedy zaczniemy z nich budować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #479  
Stary 30-01-2020, 21:00
Greta84 Greta84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Ja się nie przywiązuję do sklepów internetowych, bo upadają i powstają nowe, tylko te największe się utrzymują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #480  
Stary 30-01-2020, 23:17
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Oj sporo jest tych sklepów, mogłabym wymieniać w nieskończoność Najczęściej rozglądam się za butami ( to obok torebek moja największa słabość ;p ). Ciekawe i dobre jakościowo damskie czółenka i nie tylko znajdziecie w ofercie sklepu Noevision http://noevision.pl/dla_niej/czolenka.html. Ciekawa oferta dla każdego - korzystne ceny, rewelacyjna jakość, szybka wysyłka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.