kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-01-2017, 11:19
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jeśli myślicie o rozkręceniu własnej restauracji to śmiało możecie zajrzeć na stronę Multi Gastro: https://multigastro.pl/branze. To firma, która kompleksowo zajmuje się wyposażeniem gastronomii. Znajdziecie u nich wszystko, czego potrzebujecie, aby rozkręcić swoją własną restaurację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-04-2017, 14:07
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Jak mowa o kawiarence to mogą się przydać też sprzęty do robienia lodów, sorbetów itp. Widziałam ciekawe propozycje na: http://eurovending.pl/pl/ . Mają tam wiele ciekawych takich propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie co by zainteresowało do użytku do tego biznesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-12-2017, 09:54
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Własny biznes

Cóż, to ja muszę pogratulować autorowi pomysłu za odwagę, ponieważ w dzisiejszych czasach wcale nie tak prosto jest zakładać działalność gospodarczą.Nie dość, że na rynku w wielu branżach panuje naprawdę ostra konkurencja, to czasami mentalność urzędników dziwnie przypomina mi "czasy słusznie minione". Niestety wielu członków administracji, czy to rządowej, czy samorządowej, żyje jeszcze przekonaniem, że przedsiębiorca to "prywaciarz", osoba wiedziona jedynie żądzą zysku, która z zasady powinna być podejrzana. A przecież tyle lat po upadku komunizmu, naprawdę pojawiło się na rynku wielu uczciwych biznesmenów, którzy muszą walczyć z państwem, rzucającym im kłody pod nogami. Wśród nich jesteśmy ja i mój mąż, prowadzimy hurtownię sprzętu szkolnego. Długo trwało, zanim podjęliśmy decyzję o pójściu na "swoje", ale jak zdecydowaliśmy to trwamy w tym postanowieniu do dziś. Radzimy sobie nieźle - niedawno nawet kilka ładnych groszy zainwestowaliśmy na sejf - https://www.saffort.pl/, który mam nadzieję lepiej będzie chronił najważniejsze firmowe rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-12-2017, 15:23
Czeku Mężczyzna Czeku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem to bardzo fajna rzecz, szczególnie jeśli chcesz zrobić coś unikatowego w Twojej okolicy. Mój znajomy prowadzi restaurację orientalną i ostatnio zainwestował w parasole grzewcze. Szczerze, nie wiedziałem na początku w ogóle co to jest, ale mówi, że bardzo mu się to sprawdza i zadowolony z zakupu więc pomyśl nad takim rozwiązaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-12-2017, 14:52
mammi mammi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 3
Domyślnie

To trudny biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-12-2017, 14:53
mammi mammi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 3
Domyślnie

Ale który jest łatwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-12-2017, 18:54
FlIIpEK Mężczyzna FlIIpEK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Najlepszą lokalizacją będzie centrum, ale też najtrudniej będzie się tam utrzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-12-2017, 10:01
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A myślałeś by zainstalować szyldy informacyjne. Zobacz tu http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-ta...ormacyjne.html Elegancko wykonane, czytelne będą informować o istnieniu restauracji i zapraszać gości do jej odwiedzenia. Umieszcza się je nad drzwiami wejściowymi lub na ścianie zewnętrznej, by były widoczne dla gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-12-2017, 13:34
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Restauracja to fajny pomysł, ale zawsze własny biznes oznaczał, że trzeba być 24/24 w pełnym pogotowiu. Ja nie wiem, czy bym tak potrafiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-01-2018, 17:03
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

W gastronomii niezbędny jest profesjonalny sprzęt taki jak zmywarki i wyparzarki winterhalter, nadają się do każdego rodzaju naczyń nawet tych niestandardowych więc są niezastąpione tam gdzie jest zbiorowe żywienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.