kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #351  
Stary 11-11-2017, 18:52
wixjo Mężczyzna wixjo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #352  
Stary 12-11-2017, 01:54
zaqoza zaqoza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł! Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #353  
Stary 13-11-2017, 00:03
Breniu Breniu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Masz rację, jak ma się dzieci to tylko dom z ogródkiem, bo można wstawić zabawki ogrodowe, dzieci mogą bawic się caly dzień a ty masz je na oku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #354  
Stary 13-11-2017, 12:19
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie

Wszystko fajnie, tylko że budowa domu kosztuje i to niemało. Ja musiałabym na przynajmniej kilka lat wyjechać za granice i zarobić z mężem sporo hajsu, żeby w ogóle myśleć o własnym "m" w postaci domu. A to raczej niemożliwe, bo na głowie mam dwójkę niesfornych maluchów i o nich przede wszystkim myślę. Dlatego oszczędzaliśmy co miesiąc złotówkę do złotówki. Dzięki temu udało nam się zebrać wkład własny potrzeby do starania się o kredyt hipoteczny. Teraz mieszkamy w nowym lokum i co miesiąc spłacam ratę kredytu a niw opłatę za wynajem. A mieszkanie we Wrocławiu - https://vantage-sa.pl/promocje/wroclaw.html, na które trafiliśmy - ekstra!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #355  
Stary 19-11-2017, 19:54
Polewak Mężczyzna Polewak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Większość osób jednak decyduje się na mieszkania. Nie tylko ze względu na niższą cenę, ale i na mniej obowiązków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #356  
Stary 19-11-2017, 23:03
Berkovka Berkovka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem przy własnym domu trzeba się więcej narobić, zakupić wyposażenie i może nas to kosztować mimo wszystko więcej niż mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #357  
Stary 20-11-2017, 15:03
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie dom

Oczywiście że dom ma więcej miejsca , ale przed budową znajdź bardzo dobrego geodetę http://www.geoinwest.info/ z Jawora. Wykonali u mnie odpowiednie projekty i jestem zadowolona i polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #358  
Stary 21-11-2017, 08:07
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Ja właśnie jestem w trakcie budowy i zauważyłam, że wiele fajny produktów można znaleźć w internecie. Może też kupujecie? Wczoraj wpadłam na interesujący produkt kotły chemiczne https://www.castorama.pl/inspiracje-...tosowanie.html . To świetny produkt za pomocą, którego możemy zamocować różne elementy. Ponoć bardzo mocno łączy je, a przed zastygnięciem jego możemy poziomować elementy i przesuwać w różne strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #359  
Stary 21-11-2017, 09:06
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

My mamy dom , ale zimą jest bardzo zimno więc namówiłam męża na ocieplenie budynku tym bardziej że mamy dzieci. Jego kolega korzystał z http://rafpolco.pl/. My również skorzystamy. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #360  
Stary 21-11-2017, 12:56
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Mi podobają się i mieszkania i domy. Jak by ktoś podarowałby mi mieszkanie o takie jak mają na https://www.19dzielnica.pl/mieszkania/ to byłabym jak najbardziej szczęśliwa. Choć pół życia spędziłam w domu jednorodzinnym i uważam dom za wygodniejsze miejsce do życia. Choć jak już dorosłam to zamiast domu szukałam mieszkania. Oczywiście z kilku powodów. Po pierwsze lokalizacja. Niestety domy są budowane za miastem, a ja nie mam prawo jazdy, więc dojazdy byłby dla mnie uciążliwe. Po drugie mieszkania blisko centrum są o wiele tańsze niż domy blisko centrum. Ale nie wyobrażam sobie gdybym nie mogła rano wyjść na zewnątrz. Tak więc nigdy nie zamieszkam w mieszkaniu bez wielkiego balkonu. Moim zdaniem największym plusem mieszkania jest to, że nie trzeba się martwić ogrzewaniem. Bo w domu niestety trzeba, szczególnie gdy ogrzewanie jest na jakiś opał czy to węgiel czy drewno czy pallet czy ekogroszek. Dla mnie to koszmar dzieciństwa. Ale tak to chyba więcej plusów ma mieszkanie w domu z ogródkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.