kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-04-2020, 19:34
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie Jaką szkołę polecacie?

Szukam odpowiedniej szkoły dla mojego syna. Przeprowadzamy się do Warszawy w przyszłym roku i chciałabym już powoli pomyśleć o szkole, gdzieś w okolicach centrum. Na pewno ma być to szkoła prywatna. Robiłam już mały research i trafiłam na Te Vizje przy Okopowej, jak na razie jest u mnie na pierwszym miejscu. Co sądzicie o tej szkole?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-04-2020, 07:09
Antoska55 Antoska55 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 46
Domyślnie

Nie powinno być problemu ze znalezieniem dobrej szkoły. Mieszkam w Warszawie bardzo długo i muszę powiedzieć, że jest ich tu sporo. Co do prywatnych szkół to myślę, że jest to bardzo dobry wybór, konkretnej niestety nie polecę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-04-2020, 19:32
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Kilku znajomych wysłało swoje dzieci do Te Vizji i są mega zadowoleni. Jest tam dużo angielskiego, to jest na pewno wyróżnik tej szkoły. Dobrze, że myślisz o prywatnej szkole dla swojego dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-04-2020, 09:01
Anitas04 Anitas04 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 59
Domyślnie

Moja córka jest w 3-ciej klasie właśnie w Te Vizji, po ich przedszkolu wiedzieliśmy, że także następnym krokiem będzie właśnie ich szkoła podstawowa. Są tu stosunków małe ilości dzieci na klasę, przez co nauczycielom o wiele łatwiej przekazać wiedzę. Polecam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-04-2020, 14:16
Iwonamalek2 Iwonamalek2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 10
Domyślnie

Ja to nie byłam przekonana do szkoły prywatnej dla dziecka, jednak wszystkie moje założenia były bezpodstawne. Polecam pójść w tym kierunku właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-05-2020, 16:20
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Dzięki bardzo. Sporo się już dowiedziałam o tym i chyba też postawię na prywatną. Zresztą Te Vizja przy Okopowej jest w bardzo dogodnej do mnie lokalizacji, więc czego mogę chcieć więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-05-2020, 11:37
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Każdy rodzic na pewno chce jak najlepiej dla swojego dziecka, dlatego też i ja postawiłam na dobrą, prywatną szkołę. Obecnie można znaleźć świetne placówki, do których jak zapiszecie swoje dzieci to na pewno nie będziecie musieli szukać korepetycji, dodatkowych zajęć poza szkołą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-06-2020, 13:25
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Najpierw jednak warto wiedzieć co chcesz robić w życiu zawodowym, to na pewno ułatwi wybór kierunku oraz szkoły. My też z synem ostatnio przeglądamy różne opcje i trafiliśmy w Łodzi na Cosinus, ponieważ w zeszłym roku otworzyli też szkoły średnie dzienne i to bezpłatnie. Mają w ofercie edukacyjnej profil Programista, który wydaje się być bardzo przyszłościowy i do tego dają darmowe zeszyty i podręczniki, a nawet karnet sportowy oraz tablet do wygodnej nauki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-06-2020, 15:11
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Do takiego etapu jeszcze dojdą dzieci Na początku trzeba pokazać rożne możliwości, dla mnie ważne było to żeby dziecko spróbowało różnych rzeczy, w końcu znajdzie coś dla siebie, swój pomysł na życie. Dlatego też już sam wybór podstawówki jest bardzo ważny, wybierajcie takie, które mogą sporo zaoferować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-07-2020, 12:35
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Zdecydowanie muszę przyznać, że jest to bardzo dobra szkoła. Syn za rok kończy podstawówkę i zastanawiamy się również nad ofertą liceum w tym samym miejscu. Wierzę, że zaangażowanie szkoły jest na tyle odpowiednie, że matura zostanie napisana z najwyższym wynikiem, co otwiera później drogę rozwoju i kariery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.