kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-10-2019, 18:51
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie Jaka firma kurierska?

W internecie jest wiele ciekawych rankingów i wyszukiwarek firm kurierskich, ale i tak niezbyt wiem, czym się sugerować wybierając odpowiednią. Wolę się podpytać znajomych i Was, z jakiego kuriera najlepiej korzystać. Właśnie szukam sposobu na wysłanie tanio paczek, a ceny wszyscy mają całkiem podobne. Jeśli znacie jakąś wyjątkowo korzystną ofertę wysyłkową, to zdradźcie mi, do kogo należy. Będę wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-10-2019, 07:59
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Racja,że jest dużo różnych firm kurierskich i każda na swój sposób jest najlepsza. Ale z tego co się orientuję to bardzo dobre opinie i cieszy się uznaniem firma SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/. Ta firma charakteryzuje się niewygórowanym cennikiem i najwyższym poziomem pracy. Z nimi masz pewność,że paczka dotrze na czas i w stanie nienaruszonym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-10-2019, 01:21
hemingwaay hemingwaay is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Nie zauważyłam jak na razie żadnej różnicy między firmami, wszystkie paczki dotarły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-10-2019, 09:06
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Kurier czy poczta — która opcja jest najlepsza? Wybór między pocztą a kurierem odgrywa bardzo dużą rolę. Przede wszystkim proces wysyłania paczek wygląda wtedy inaczej. Obecnie można wyróżnić kilka typów przesyłek, które zaleca się wysyłać głównie za pośrednictwem usług sprawdzonej firmy kurierskiej. Dlatego jeśli chcesz coś komuś wysłać dobrze się zastanów, jakiej firmie zlecisz wysyłkę. I pamietaj o dobrze zapakowanych rzeczach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-10-2019, 11:25
madusia madusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 23
Domyślnie

Firm transportowych na naszym rynku dziala dzisiaj bardzo wiele. Sama jednak gdybym miał wskazać na ofertę jakiejś konkretnej, nie wiedziałabym kogo ci polecić. Teraz jest tyle kurierów, że warto najpierw przeanalizować , ich oferty, ceny. Nie każda firma bierze wszystkie przesyłki, z tego co się zorientowałam są również porównywarki gdzie możesz na spokojnie przejrzeć oferty kurierów. Najważniejsze to pamiętać o tym by dobrze zapakować przesyłkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2019, 12:21
jjohnson's Avatar
jjohnson jjohnson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja przestałam ufać kurierom. Najpewniej jest skorzystać z paczkomatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2019, 15:11
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Ja mogę polecić wam firmę AW Polska . Idealna jest w przypadku gdy macie do wysłania niestandardowe paczki, ponieważ oferują transport paletowy Miałam okazje kilka razy korzystać z ich usług - za każdym razem byłam zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-11-2019, 19:32
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

A korzystał ktoś z Was z usług brokera kurierskiego? Takim jest Sendit na przykład. Ja z ich usług jestem jak najbardziej zadowolona, stają na wysokości zadania. Paczki na czas zawsze dostarczają, a i ceny mi odpowiadają. Tym bardziej, że ja przepłacać nie lubię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-11-2019, 03:13
marcinka4321 marcinka4321 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 5
Domyślnie

Ja zazwyczaj wybieram jakieś solidniejsze firmy przewozowe, żeby w razie czego nie było problemów z reklamacją, czy zwrotem. Nie raz już mi się zdarzyło, że paczka przyszła uszkodzona i np. ups reklamacje przyjmuje, szybko rozpatruje, ale wiem że z innymi przewoźnikami to różnie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-12-2019, 22:33
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Myślę, że dziś każda firma kurierska zasługuje na uwagę gdyż każda z nich wykonuje swoje usługi na wysokim poziomie. Jeżeli ja coś zamawiam przez internet to najbardziej podoba mi się opcja śledzenia przesyłek https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek za pomocą której mogę w każdym momencie zobaczyć gdzie znajduje się moja paczka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.