kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-10-2017, 21:36
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Gdybym nie miała ograniczeń wybrałabym się na jakąś wyspę na Hawajach. Jednak rzeczywistość jest inna dlatego w tym roku nasz Sylwester Warszawa odbędzie się w hotelu Venecia Palace. Muzyka na żywo, wspaniałe menu oraz wiele innych atrakcji i to wszystko dzieje się na obrzeżach miasta w miejscu gdzie możemy poczuć się jak podczas sylwestra w Wenecji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-10-2017, 18:56
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Mi może nie marzy sie coś super ekstrawaganckiego, ale bardzo bym chciała spędzić sylwestra w jakimś innym miejscu niż dotychczas, na przykłąd w górach czy nad morzem. Dlatego aż mi się oczy zaświeciły jak odkryłam Sywester nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...17-nad-morzem/. Fajnie by było wybrać się na taką tematyczną imprezę i obejrzeć fajerwerki na tle pięknego morza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-11-2017, 14:01
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że mnie marzy się w końcu bal przy okazji końca roku z prawdziwego zdarzenia. Udało mi się nawet już znaleźć tego typu oferty sylwestrowe na stronie Romantyczny Weekend. Generalnie wyszukiwarka ta pozwala nam na znalezienie całego mnóstwa tego typu propozycji w całym kraju, wobec czego bez wątpienia warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-11-2017, 17:02
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

My w tym roku wybieramy się na bal. Mamy juz kupione bilety na sylwestra w Chacie z Zalipia. Zapowiada się świetna zabawa, więc nie mogę się już doczekać, kiedy przywitamy tam nowy rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-12-2017, 14:24
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

My w tym roku jedziemy na działkę poza miasto. Będziemy mieli święty spokój i na pewno będziemy się super bawić. Puścimy sobie piosenki biesiadne z radia internetowego http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-biesiadne,5 i będą balety do rana!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-12-2017, 10:59
giveyou giveyou is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie

Myślę że taki sylwester na jachcie to by było coś pięknie musi wyglądać pokaz pirotechniki na otwartej wodzie.

--
lego duplo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-11-2018, 09:24
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

Też jestem zdania że Sylwester powinien być wyjątkowy i nie powinno się go spędzać w domu, my jak co roku wybieramy się do Albizji http://albizja.pl/ bo nie ma lepszego miejsca na tak uroczystą imprezę niż to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-12-2018, 16:51
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Ja chciałabym gdzieś wyjechać w tym roku na Sylwestra, niekoniecznie daleko, ale w zupełnie inne miejsce. Przeszukuję oferty póki co, bo marzy mi się miejsce, gdzie będzie wygodnie, będę mogła wypocząć, a przy okazji zorganizowany będzie jakiś bal. Podoba mi się ta oferta: http://www.las-woda.pl/aktualnosci/BAL-SYLWESTROWY , bo dawno nie byłam na takim balu tematycznym, a jeszcze w takich, gorących rytmach to już bajka! Czy ktoś z Was był może tam w zeszłych latach na takiej zabawie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-12-2018, 09:37
karol4438787 Mężczyzna karol4438787 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 7
Domyślnie

Na najbliższy sylwester pojadę razem z moją całą rodziną do Zakopanego.Do tego celu wynajem autokarów warszawa . Tym autokarem pojedziemy i wrócimy na pewno cały i szczęśliwy. Jakby ktoś z was chciał skorzystać to bardzo wam polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-12-2018, 13:28
kapri kapri is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

ja mam w planach tegoroczny spędzić w Zakopanem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.