kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-09-2016, 17:53
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie Narzędzia ogrodowe

Gdzie kupujecie narzędzia do ogrodu? Macie jakąś ulubioną markę narzędzi czy może kupujecie marki których nie znacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-09-2016, 18:11
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Nigdy nie kieruję się daną marką zazwyczaj oglądam sobie narzędzia w sklepach takich jak ten http://magma.sklep.pl/pol_m_NARZEDZI...ATOWE-320.html i gdy coś przypadnie mi do gustu to sprawdzam w sieci opinie o danym produkcie. W taki sposób często mogę dużo zaoszczędzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-03-2017, 17:46
lula's Avatar
lula lula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 12
Domyślnie

U nas z narzędzi to łopata, grabki, kopaczka. Do tego kosa spalinowa, kosiarka i zraszacz. Ja kupuje co mam pod ręką tylko fachowo wykonanego. W ogrodzie zawsze i tak coś się zepsuje i trzeba kupić nowe, bo nic wiecznie nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-09-2017, 23:29
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Najlepiej zobacz sobie narzedzia ogrodnicze Maja bardzo duzy wybór i myslę, ze coś znajdziesz tam dla siebie. Ja myślę o nowej kosiarce i pile do żywopłotu. Chciałabym w końcu ogarnąć ogrod bo niestety nie za ciekawie wygląda.

Ostatnio edytowane przez boguska : 10-10-2017 o 08:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-09-2017, 11:30
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja się zawsze boję tych narzędzi ogrodowych! nie lubię pracować w ogrodzie, wolę sobie firmę wynająć, która ogarnie to za mnie! np. ogrodexpert.pl ja powierzam tej firmie moje ogrodowe obowiazki,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-09-2017, 11:42
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Nie wiem dokładnie o jakie narzędzia Ci chodzi. W ogrodzie przydaje się wiele rzeczy. Ja np. ostatnio przeglądałam podkaszarki w tym sklepie https://www.budujesz.pl/makita-kosa-...ebh341u-40241/ . Mają też w swojej ofercie nożyce do żywopłotu, rozdrabniacze gałęzi i wiele innych . Warto sobie zerknąć i zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-10-2017, 18:13
olihion olihion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-03-2018, 13:22
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wybór mebli zależy od tego z czego chcesz by były wykonane. Na takie zwykłe plastikowa raczej nie zwracałabym uwagi. Szukałam ostatnio sama mebli dla siebie i spodobał mi sie bardzo ten zestaw http://ogrodolandia.pl/komplet-ogrodowy-santa-bar bara. Nie wiem w czym konkretnie gustujesz ale wydaje mi się że i Tobie sie spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-05-2018, 13:16
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

W ogrodzie przydają się nie tylko takie typowe narzędzia ogrodowe. Czasem trzeba coś przykręcić, przewiercić itp a do tego potrzeba specjalistycznych narzędzi. Szeroki wybór akcesoriów do obróbki metalu oferuje sklep Artykuły Techniczne http://artykulytechniczne.pl/produkt...e-gwintow.html . U nich można nabyć narzedzia oraz akcesoria, które przydadzą się w każdym warsztacie a także w ogrodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-05-2018, 21:00
emota_2 emota_2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dokładnie, nosleep ma racje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.