kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-04-2018, 10:04
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie aparat na zęby

Hej Hej,

jest tu ktoś z aparatem? Rozważam 3 opcje - aparat kosmetyczny, aparat invisalign oraz ten zwykły. Fajnie jakby ktoś napisał jak się nosi, jakie są efekty i w ogóle wrażenia. pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-05-2018, 09:11
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Nigdy nie miałam, ale znajomy ma, chociaż nie wiem jaki to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2018, 08:11
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Teraz jest ogromny wybór jeśli chodzi o aparaty. Sama zobacz http://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/. Sa już nawet takie, że praktycznie ich nie widać. chociaż myślę, ze obecnie aparat ortodontyczny nie jest już powodem do wstydu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-11-2020, 01:02
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

ja mam aparat i założyłam go pozno a efekt i tak jest ekstra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-01-2021, 14:35
MalwinaJ MalwinaJ is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 46
Domyślnie Aparat lingwalny

A aparat lingwalny? Słyszałaś o nim? Widzę, że zależy Ci na dyskretnym sposobie leczenia, więc może być on świetnym rozwiązaniem. Mocowany jest on na językowej powierzchni zębów, co sprawia, że nikt go nie zauważy. Nie wpłynie on więc na Twój wygląd, co pomaga zachować profesjonalizm np. w pracy lub podczas ważnych wydarzeń. Poczytaj więcej na https://ortolingwa2.pl/aparaty-lingwalne/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-01-2021, 18:35
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Im wcześniej założycie tym lepiej oczywiście, ja na szczęście już za dziecka miałam i teraz mam prosty zgryz. Macie może sprawdzonego ortodonte? W gabinecie https://dentistica.pl powinniście znaleźć pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-01-2021, 18:37
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Są i specjalne aparaty lingwalne, słyszeliście o takich? Znalazłam takie leczenie w gabinecie z Krakowa orto.info.pl. Jeżeli zależy wam na niewidocznym aparacie na zęby i jego elementach to powinniście właśnie takimi się zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-01-2021, 11:14
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Ja coraz poważniej zastanawiam się nad założeniem aparatu na zęby.. niestety nie jest to zbyt tania inwestycja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-09-2021, 14:45
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Sama noszę aparat i to, co mogę Ci poradzić, to przede wszystkim znajdź dobrego specjalistę! Aparat musi być dobrany dokładnie pod Twoje uzębienie i potrzeby, dlatego tak ważne jest, aby ortodonta wiedział, na czym Ci zależy i jakie są Twoje preferencja. Od siebie mogę Ci polecić Gabinet Ortodentyczny Orchidea-Dent we Wrocławiu, gdzie przyjmuje pani doktor Marzena Stępkowska. Ma fantastyczne podejście do pacjentów, uważnie słucha, co mówią, bardzo dokładnie wszystko sprawdza, jest naprawdę uważna i skupiona. Stosuje różnego rodzaju aparaty ortodontyczne, w tym aparaty przezroczyste, dlatego uważam, że warto się do niej zgłosić i dokładnie dopytać o różnice pomiędzy poszczególnymi typami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-09-2021, 22:15
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Odkąd pamiętam, moje zęby pozostawiały wiele do życzenia. Zawsze były słabe, mimo mojej dbałości o nie szybko się psuły, a dodatkowo nie były specjalnie proste. Tułałam się po różnych gabinetach dentystycznych, aż w końcu dzięki poleceniom z internetu trafiłam tutaj https://focuspromedi.pl/ i to był strzał w dziesiątkę, bo od samego początku dostałam gotowy plan leczenia i dzięki temu wiedziałam, na co się przygotować i finansowo i mentalnie. Ja, polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.