kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-02-2019, 21:59
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie Meble do sypialni.

Kocham meble bukowe! Zawsze mi się najbardziej podobały meble z drzewa bukowego, ostatnio zrobiliśmy remont sypiali i szukamy jakiegoś fajnego łóżka. Znalazłam https://lozka.net.pl/product-pol-687...owe-Dafne.html
, podoba Wam się? Jestem skłonna je kupić, zwłaszcza że to wyrób naszej rodzinnej firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-02-2019, 22:00
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Chyba podstawą każdej sypialni jest łózko...
___
Mechaniczne Gry Świetlno-Bębnowe na prawdziwe pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-02-2019, 20:23
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Wyglada naprawde ladnie, chociaz osobiscie nie jestem fanka lozek drewnianych. Odkad mamy nasze wymarzone lozko kontynentalne z salonu agata to nie wyobrazam sobie juz spac na czyms innym. Rano w koncu wstaje wyspana i bez bolu kregoslupa, a wczesniej to byl naprawde dramat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-03-2019, 11:26
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Ja z kolei kocham modele tapicerowane. I taki mam u siebie. Jak widać co osoba, to inny gust. Na szczęście teraz na rynku jest ogromny wybór. Zwłaszcza w sklepach online takich jak np. Marti Meble. Trzeba trochę poszukać modelu idealnego, ale warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-03-2019, 19:03
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja jestem właśnie w trakcie remontu mieszkania i już wiem na pewno, że chce je urządzić w takim nowoczesnym a jednocześnie minimalistycznym stylu. Bardzo podobają mi się meble włoskiego producenta Alf. Myślałam o zakupie kolekcji Amelia http://internoitaliano.pl/pl/produkt...czesne/amelia/. Wysoka jakość wykonania, dobry gatunek i rozsądna cena. Może ktoś z Was ma już ich meble i podzieli się opinią ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-03-2019, 16:40
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Decyzja ostatecznie i tak należy do Ciebie ale zajrzyj koniecznie na stronę http://www.mebel-perfekt.pl/kategoria/sypialnia/. Oni tam mają bardzo duży wybór mebli do sypialni - włoskich i polskich. Jestem pewna, że wśród ich propozycji uda Ci się coś ciekawego znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-03-2019, 13:29
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Według mnie doskonałym wyborem są ekskluzywne meble do sypialni. Zapewniają one poczucie luksusu i przepychu. Są też niezwykle wygodne, dzięki czemu odpoczynek nabiera zupełnie nowego znaczenia. Na stronie http://elwerb.pl/ekskluzywne-meble-w-sypialni/ znajduje się bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Moim zdaniem wnętrze wyposażone w meble tego typu nabiera zupełnie nowego charakteru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-03-2019, 14:31
ZuzannaBos's Avatar
ZuzannaBos ZuzannaBos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Czy meble bukowe są drogie? Wydaje mi się, że tak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.