kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2016, 15:10
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie Jazda konna

Jeżdżę konno od kilku lat, zawsze wszystkie akcesoria konne kupowałam w sklepie stacjonarnym w mieście obok, ale ostatnio się zamknął. Znalazłam w sieci inny, naprawdę fajny sklep https://www.equishop.com/pl/
co o nim sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2016, 11:50
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja kiedyś się uczyłam jeździć konno ale niestety, ten sport okazał się dla mnie zbyt kosztowny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2019, 17:37
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

No, moim zdaniem to nie problem mimo wszystko... No, bo zawsze możesz wrócić do tego. A czy wiecie w jaki sposób znaleźć odpowiedni sklep jeździecki? Tutaj macie interesujący artykuł http://szkolajezdziectwa.pl/jak-wybr...ep-jezdziecki/ w tym kierunku. Możecie tam dowiedzieć się na jakie elementy warto zwrócić w takim sklepie itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-03-2019, 10:40
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Ja też mogę zaproponować ciekawy blog. Sporo artykułów jest - także takich, które pomagają wybrać odpowiedni sprzęt. Tutaj https://jezdzieckiniezbednik.blogspo...powiednia.html coś w temacie derek dla koni. Znalezienie dobrego sklepu to połowa sukcesu.Trzeba jeszcze wiedzieć co kupić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-03-2019, 12:53
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Sama chętnie nauczyłabym się jeździć konno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-03-2019, 13:39
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Polecam taki sport. To wspaniała okazja do relaksu i świetnej zabawy zarazem. Zanim jednak wsiądziemy na konia, warto zapoznać się z artykułami, dostępnymi na http://szkolajezdziectwa.pl/pikeur/ . Dotyczą one nie tylko sprzętu i akcesoriów niezbędnych do jazdy, ale również będą nader pomocne przy doskonaleniu techniki podczas wypraw na końskim grzbiecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-04-2019, 10:52
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Jazda konna to super sport. W zasadzie można go uprawiać niezależnie od wieku. Jeśli zdecydujecie się na naukę jazdy konnej, to pamiętajcie, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Upadek z konia może mieć poważne skutki dla zdrowia dlatego trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie. Podstawą w jeździectwie są kaski do jazdy konnej, które chronią głowę podczas upadku. Bardzo duży wybór kasków jak i toczków znajdziecie w sklepie Horse-Trade. Tu możecie zamówić także inne elementy stroju dla jeźdźca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-05-2019, 13:04
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Żeby jazda konna była czystą przyjemnością każdy z was pewnie jak ważny jest odpowiedni sprzęt oraz akcesoria jeździeckie. Nie wiem czy wiecie, ale animalia.pl to nie tylko świetny sklep zoologiczny, ale i również znakomity sklep jeździecki. Gdzie można właśnie znaleźć najróżniejsze produkty jakie potrzebne są do jazdy konnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2021, 13:03
tania85's Avatar
tania85 tania85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Bolesławiec
Posty: 1
Domyślnie

Pierwsza jazda konna to ekscytujące doświadczenie dla każdego amatora tego sportu. Można się wtedy przekonać, czy ma się odpowiednie predyspozycje. Jeździectwo to piękne hobby, jednak warto na początek skosztować trochę teorii, zanim przejdzie się do pierwszej jazdy na wierzchowcu.
__________
półkolonie z jazdą konną Bolesławiec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-11-2021, 18:58
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jeżeli interesujesz się jeździectwem to powinienieś zerknac tutaj https://cheval.pl/ . Mają w tym sklepie wszystko co jest tylko potrzebne do takiej jazdy konno i najważniejsze , ze w przystepnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.