kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-01-2015, 17:46
migdaliapl1112 migdaliapl1112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie Dekoracja łazienki

Witam wszystkich Od kilku miesięcy borykam się z urządzaniem mieszkania. Posiadam stare mieszkanko po babci i chciałam je trochę unowocześnić. O ile z salonem i kuchnią poszło mi nadzwyczaj gładko, to z łazienką już niekoniecznie i utknęłam w martwym punkcie. Akcesoria do łazienki są niby bardzo łatwo dostępne, ale chciałabym żeby wszystko było połączone fajnym motywem i nie bardzo mogę znaleźć nic co by mi się podobało. W sklepach wszystko wydaje się bardzo tandetne albo słabo wykonane. Może wy mi doradzicie lub powiecie jakie wy macie aranżacje w łazience i to trochę ułatwi mi sprawę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-01-2015, 22:04
nathanael2823 nathanael2823 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli chcesz coś niestandardowego to może odwiedź galerie wnętrz. Tam myślę, że znajdziesz coś dla siebie, ale ceny mogą być kosmiczne... Jeśli mam być szczera to poświęciłabym trochę więcej czasu na pochodzenie po sklepach, a później może ze względu na koszty poszukałabym odpowiedników upatrzonych kompletów w internecie, ale nie ze względu na wybór, a ze względu na... cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-01-2015, 16:31
AMEEABC2613 AMEEABC2613 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 9
Domyślnie

A może wybierz się po prostu do Ikei? Tam mają "prototypy" fanie urządzonych pomieszczeń, w tym łazienek Ja przy remoncie w moim miekszaniu sugerowalam sie wlasnie tamtejszymi pomyslami. Nowoczesnie i ladnie, w sam raz tez dla malych pomieszczen. Zastanow sie nad tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-02-2015, 18:38
ALAINA1952 ALAINA1952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

to prawda możesz się wybrać do ikei albo pooglądać różnie urządzone łazienki na ich stronie mi osobiście ostatnio bardzo podobają się łazienki z małymi czarnymi kafelkami i z dodatkami białymi na pewno też wybierając się po dodatki do łazienki możesz pójść do na przykład zara home, albo po prostu do zwykłego sklepu za 5 złotych (czasem można znaleźć coś fajnego )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-02-2015, 11:15
EKOTWANDA1632 EKOTWANDA1632 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

Pochodź po sklepach z artykułami do mieszkań i pozbieraj katalogi. Często są w nich ciekawe propozycje na aranżacje i propozycje urządzenia mieszkania z jakimś konkretnym motywem. Możesz również poprzeglądać sklepy internetowe które mają w ofercie akcesoria do łazienki. Ja zawsze dekorowałam mieszkania bardzo stopniowo, co jakiś czas kupując dodatkową rzecz pasującą kolorem bądź wzorkiem do reszty.

Ostatnio edytowane przez EKOTWANDA1632 : 19-02-2015 o 13:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-02-2015, 13:13
Willia80 Willia80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Internet, internet i jeszcze raz internet to kopalnia pomysłów i aranżacji, nie wiem co konkretnie by Cie interesowało i jaki styl? Nie wiem czy wolałabyś coś w stylu glamour czy może coś nowoczesnego? Ważne tez by łazienka stanowiły spójną część mieszkania np. jeżeli stawiasz na meble w połysku to w łazience tez warto się nad takimi zastanowić. mi podobają się osobiście łazienki w stylu glamour, takie kobiece
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-02-2015, 13:52
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja też myślę, że w internecie można znaleźć mnóstwo tego typu inspiracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-02-2015, 08:48
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Śliczna ta łazienka ze zdjęcia. Chociaż dla mnie to już raczej salon kąpielowy
Moja jest niestety zdecydowanie mniejsza.
Jest czerwono-czarna, dość nowoczesna,mnie się podoba. Problem mam tylko z zagospodarowaniem okna. Koniecznie muszę je zasłonić, bo ciągle mam wrażenie, że ktoś mnie podgląda W sklepach ciężko znaleźć coś sensownego Oglądam właśnie rolety na zamówienie: http://lotari.pl/dec-n-roll.html i chyba w końcu stanie na tym. Tylko teraz trzeba jeszcze wymyślić wzór, a to następny problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-03-2015, 23:44
newworld newworld is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ostatnio mam zajawkę na beże, więc najchętniej całe mieszkanie - w tym łazienkę - urządziłabym w beżowo-złoto-brązowej tonacji. Turkus albo morski też są fajnymi rozwiązaniami, nie są tak opatrzone jak standardowy błękit
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-03-2015, 14:11
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Taka aranżacja musi kosztować kupę kasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.