kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2017, 12:33
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie polisolokaty

Witam, przestrzegam wszystkich przed tym oszustwem, ja sama prawie straciłam wszystkie oszczędności jakie miałam. A tym , którzy już dali się złapać polecam kancelarię LEX: http://www.polisolokaty.com/ oni odzyskali moje pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-03-2017, 20:31
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

To teraz jedna z większych afer. Największy problem to opłata likwidacyjna polisolokaty która pochłania oszczędności. Klienci często nie są informowani o wielkości tych opłat, dowiadują się o nich dopiero w momencie likwidacji polisolokaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-03-2017, 13:21
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Polislokaty to mimo wszystko spore ryzyko, więc rzeczywiście trzeba uważać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-03-2017, 12:39
fiona's Avatar
fiona fiona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

Kurczę, też padłam ofiarą tych polisolokat, a wydawało mi się, że jestem całkiem ogarnięta w tych sprawach - zagadnienia ekonomiczne nie są dla mnie całkiem obce. Zaufałam po prostu poleconej osobie i dałam się wkopać, chciał ulokować trochę kasy bo miałam oszczędzone i miły pan zaproponował właśnie to rozwiązanie - myślałam, że jak jest z polecenia i to nie jeden osoby to nie wciska takich kitów. Wszystko było fajnie, zysk miał być zwolniony z podatku belki, procent wyższy niż na lokacie i tak dalej. Ale po 2 latach chciałam skorzystać z tych pieniędzy i co? okazuje się, że wykup to tylko trochę ponad połowa tego co wpłaciłam ;/ poszperałam w necie i faktycznie ludzie mają z tym problemy, kontaktowałam się właśnie z tą kancelarią Lex z pierwszego posta, mieszkam we Wrocławiu i dodatkowo jeśli się w tym specjalizują to wiedzą co i jak. Udało się wszystko załatwić, i tak straciłam ale znacznie mniej niż gdybym się nie poradziła prawnika, ta strata jest do przełknięcia ale i tak denerwuje. Więc tak: jeśli jesteście w to wplątani i potrzebujecie wypłacić pieniądze nie traćcie nerwów na kontakt z tym ubezpieczycielem, bo to tylko strata czasu, kontaktujcie się z prawnikiem - tylko tak dacie radę coś ugrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-04-2017, 20:44
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

doskonale Was rozumiem , dałam się wpakować w to samo. Miałam ogromny problem bo zaufałam osobom którym nie powinnam niestety. Naszczęście z polecenia kolezanki trafiłam na Pana Jakuba z kancelarii LEX . Z ich pomocą udało mi się odzyskać pieniądze i mogę już spać spokojnie .Podaje namiar do niego dla zainteresowanych tel : 531 613 226. Najlepiej radze Wam wystrzegajcie się tego a jesli już Was to spotkało i macie taki sam problem jak my kontaktujcie się z jakimś dobrym prawnikiem to jedyne rozsądne rozwiązanie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-06-2017, 15:00
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Z tego, co wiem, bardzo dużo osób dało się naciąć na polisolokaty. A najgorsze, że nie tak łatwo się z tego wycofać, bo w grę wchodzą te przeklęte opłaty likwidacyjne. Jeśli ciekawi Was temat, to o opłatach likwidacyjnych skandia na pewno warto przeczytac, okazuje się, że to bardzo chytry sposób, żeby przywiązać klientów i nie pozwolić im odejść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-07-2017, 10:08
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

słyszałam, że lepiej unikać polisolokat bo więcej z tego problemów niż pożytku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-07-2017, 08:26
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Polisolokaty to efekt nieuczciwego postępowania ubezpieczycieli. Opłaty likwidacyjne takich polis są wprost zabójczo wysokie, o czym więcej tu: http://kochamczytac.pl/oplaty-likwid...ystkim-chodzi/ , a pomóc wycofać się z takiej inwestycji może tylko prawnik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-09-2019, 16:25
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Nadal ludzie walczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2020, 17:58
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Wierzyć się nie chce, jak dużo osób wpakowało się w te polisolokaty skandia. Ludzie chcieli zaoszczędzić, a przy rezygnacji wpakowali się na minę, w opłaty likwidacyjne. Masakra jakaś. Trzeba trąbić wśród ludzi, że jest kancelaria, która się zajmuje wyciąganiem ludzi z kłopotów https://oplatylikwidacyjne24.pl/polisolokaty-skandia/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.