kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 16-06-2019, 18:51
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja właśnie korzystam z takiego kursu online w tutlo. To bardzo wygodne rozwiązanie a efekt są bardzo zadowalające
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 19-06-2019, 15:25
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Ja chodzę do Angloville - Angielskiej Wioski w Warszawie. Mi pasuje idealnie, bo nie ma nauki pojedynczych słówek, czy kucia na blachę tylko praktyka praktyka praktyka nauka polega na rozmowie z nativem po angielsku. Tak jakby rozmawiało się już normalnie w obcym kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 23-06-2019, 23:32
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

ja z Angloville byłam na Angielskiej Wiosce na Malcie taki obóz językowy, gdzie non stop mówi się po angielsku, przełamuje się wszelkie bariery i lęki przed mówieniem, można w każdej chwili liczyć na pomoc i opiekę native speakera, a jednocześnie świetnie spędza się czas i poznaje mnóstwo ciekawych osób z różnych krajów! ten wyjazd dał mi więcej niż rok kursu w innej szkole stacjonarnej! polecam angloville!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 28-06-2019, 13:52
Ptysiek Ptysiek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 38
Domyślnie

Ja aktualnie jestem zapisana na kurs języka hiszpańskiego i jestem bardzo zadowolona z efektów, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić: https://iberis-online.pl Są to profesjonaliści, którzy wiedzą co robią, a najważniejsze jest to, że robią to dobrze Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 10-07-2019, 13:01
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Jest wiele ciekawych propozycji w tym zakresie i myślę, że warto abyś również zwróciła uwagę na opcję http://kursy-jezykowe.edu.pl/ przygotowaną na podstawie sprawdzonej metody Emila Krebsa. Jako, że już od lat nie miałam do czynienia z tym językiem to teraz dużo łatwiej wszystko mi się przypomina ale też uczę się nowych słów/wyrażeń które zostają w głowie, a nie po kilku dniach wypadają i znowu trzeba zaczynać od nowa. Udało mi się nawet zaskoczyć córkę w rozmowie telefonicznej (mieszka w Anglii) ponieważ sporo rozmawiałyśmy właśni po angielski i też bez dużych problemów rozumiałam sens jej wypowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 11-07-2019, 16:13
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Jeśli chodzi o język obcy, to według mnie jedną z najlepszych metod jest po prostu wyjazd na kurs zagraniczny. Sama jakiś czas temu chciała podciągnąć swój język angielski i zdecydowałam się na wyjazd korzystając z oferty na stronie https://kursy.atas.pl/ . Przebywanie wśród osób, które posługują się danym językiem obcym, czy to jest angielski czy jakikolwiek inny wymusza na nas próbę posługiwania się tym słownictwem. Z perspektywy czasu jestem z takiego wyjazdu bardzo zadowolona i chciałabym w tym momencie raz: wysłać na taki kurs swoje dziecko, bo wiem jak ważny jest język obcy w przyszłości, a dwa wybrać się na podszkolenie jakiegoś innego języka, bo każdy dodatkowy to wielki atut zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Mam nadzieję, ze popieracie moje zdanie i zgadzacie się co do takiej metody nauki Chętnie też posłucham o jakiś innych Waszych doświadczeniach, może akurat zwrócicie uwagę na coś równie fajnego i pomocnego Z góry dzięki za każdą poradę i życzę wytrwałości w nauce !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 11-07-2019, 22:44
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

tak, porównywałam te dwa kursy, ale jednak moim zdaniem Angloville był lepszy: tam masz swojego "opiekuna", z którym możesz w każdej chwili rozmawiać (jest nativem, więc tylko w języku angielskim , nie można rozmawiać po polsku, zajęcia nie są standardowymi lekcjami, można zapomnieć o zeszytach i książkach, a jednocześnie czas jest tak zorganizowany, żeby wyciągnąć z pobytu jak najwięcej języka! wspominam zawsze pozytywnie każdy dzień tam spędzony i spokojnie mogę polecić taki intensywny kurs z Angloville
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 14-07-2019, 16:40
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja się uczę z tutlo. Lekcje mam online, sama sobie mogę ustalić kiedy i o której- a taka możliwość jest dla mnie bardzo wygodna Fajne jest też to, że można się osłuchać z różnymi akcentami co później ułatwia rozmowę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 22-07-2019, 13:30
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał inka
Jeśli chodzi o język obcy, to według mnie jedną z najlepszych metod jest po prostu wyjazd na kurs zagraniczny. Sama jakiś czas temu chciała podciągnąć swój język angielski i zdecydowałam się na wyjazd korzystając z oferty na stronie https://kursy.atas.pl/ . Przebywanie wśród osób, które posługują się danym językiem obcym, czy to jest angielski czy jakikolwiek inny wymusza na nas próbę posługiwania się tym słownictwem. Z perspektywy czasu jestem z takiego wyjazdu bardzo zadowolona i chciałabym w tym momencie raz: wysłać na taki kurs swoje dziecko, bo wiem jak ważny jest język obcy w przyszłości, a dwa wybrać się na podszkolenie jakiegoś innego języka, bo każdy dodatkowy to wielki atut zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Mam nadzieję, ze popieracie moje zdanie i zgadzacie się co do takiej metody nauki Chętnie też posłucham o jakiś innych Waszych doświadczeniach, może akurat zwrócicie uwagę na coś równie fajnego i pomocnego Z góry dzięki za każdą poradę i życzę wytrwałości w nauce !
Niestety nie wszystkich stać na taki wyjazd, żeby się nauczyć a po drugie, jak mam zostawić dwoje dzieci na taki czas? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Ja już sama spróbowałam zajęć w tutlo i to dla mnie dobre rozwiązanie. Mają fajne sposoby, żeby nauka była jak najbardziej efektywna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 25-07-2019, 20:17
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

racja, z dziećmi na początku zawsze trochę problem, ale myślę, że na przykład jak dzieci już są większe to można je też zabrać na taki obóz językowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.