kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-05-2019, 15:05
auper auper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

wydaje mi się, że dobrym wyjściem będzie jakiś używany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 26-05-2019, 14:23
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Jak samochód to tylko naprawdę porządny i to z salonu Ja jakiś czas temu wymieniałam swój stary samochód, który był już dla mnie za mało komfortowy. Zajrzałam na https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ no i tam znalazłam swoje wymarzone auto, jakim jest lexus rx! No i tak wyszlo, że od kilku dni już nim jeżdżę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-05-2019, 19:30
GrzegorzMa Mężczyzna GrzegorzMa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mnie interesują tylko sedany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 23-06-2019, 08:21
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Poruszając się samochodem może przydać się namiar na jakąś lawetę. Wiem coś o tym, bo znalazłam się w takiej sytuacji i musiałam szukać czegoś w sieci. Na szczęście szybko i sprawnie pomogła mi pomoc drogowa zabrze . Teraz numer mam zapisany w telefonie. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo czy jeszcze kiedyś nie będzie potrzebny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 03-07-2019, 12:46
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli nie potraficie się zdecydować na jeden konkretny samochód, to zawsze mozecie wypożyczyć dany model i spróbować nim pojeździć przez tydzień. Tutaj: https://www.fleetcorp.pl/radom/ macie firmę, która oferuje taką usługę wynajmu aut. Wystarczy wybrać interesujący nas model i gotowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 06-07-2019, 10:58
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Samochód na pewno trzeba co jakiś czas naprawiać i awarie są nieuniknione, ale warto mieć dobrego mechanika, który w tym pomoże. Teraz w Łodzi tu http://www.automix-lodz.pl robię samochód jak tylko się coś z nim dzieje. Także z większymi usterkami sobie poradzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 07-07-2019, 09:57
EmmiliaF EmmiliaF is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 65
Domyślnie

Sporo osób stawia na używane auta i ja też zamierzam na takie postawić. Tu trzeba dobrze się przygotować do zakupu, różne modele, marki mają swoje wady, także trzeba wiedzieć jakie silniki najlepiej wybierać. Ja tak znalazłam fajny poradnik na stronie https://www.francuskie.pl/ Co do używanych, tanich samochodów. Są tu przeróżne porady dotyczące takich marek samochodów jak Peugeot, Renault i innych z francuskich fabryk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 07-07-2019, 15:37
krzyskot Mężczyzna krzyskot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam Golfa IV który służy mi już dobrych kilka lat i ani razu mnie nie zawiódł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 10-07-2019, 16:03
Igrama's Avatar
Igrama Igrama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 3
Domyślnie

Wydaje mi się, że najlepszym wyborem będzie samochód autonomiczny. Przeczytajcie o tym jak ma wyglądać autonomiczne auto w przyszłości, coś niesamowitego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 19-07-2019, 08:30
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Również wydaje mi się, że nie ma idealnego samochodu który będzie dopasowany perfekcyjne pod nasze indywidualne potrzeby, bo każdy z nas ma inny gust, budżet do przeznaczenia itd. Sama wybrałam z mężem model Honda Civic X i jestem z niego bardzo zadowolona, ma trochę sportowego charakteru i świetnie mi się nim jeździ zarówno po mieście jak i na trasie. Polecam sprawdzić propozycje jakie ma salon HondaPlaza w Warszawie, które zarówno w zakresie modeli nowych i używanych zaprezentowane są na ich stronie internetowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.