kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 26-11-2019, 20:14
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

ojj tak speedbar daje niezapomniane wrażenia, zwłaszcza jak żonglują podpalonymi butelkami do piosenki 007, no i ogólnie rewelacyjnie im to wychodzi, nie ma co/ Sa bardzo dobrzy, świadomość ze możemy mieć na weselu v-ce mistrza świata i kilkukrotnego mistrza europy robi wrażenie

Ostatnio edytowane przez angelo10 : 28-11-2019 o 09:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-05-2020, 10:25
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Zastanawiamy się właśnie nad tym, co będzie najbardziej odpowiednie na naszym weselu i chyba postawimy na ofertę https://www.art.sarzynski.com.pl/ oraz ich słodki stół. Wydaje mi się, że jest w czym tutaj wybierać i każdy spokojnie znajdzie dla siebie coś smacznego i wyjątkowego. Myślę, że goście będą zachwyceni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 15-04-2021, 22:30
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie

Hejka, ja bardzo polecam wodzirej na wesele lubelskie. Jeden z najlepszych dj z jakimi miałam okazje imprezować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 16-04-2021, 15:33
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

U nas wszystkie atrakcje dokładnie omówiliśmy wcześniej z naszym DJem Frontman z Wytwórni Wydarzeń https://www.djfrontman.pl/obsluga-imprez/dj-na-wesela w Warszawie, bo to właśnie go zatrudniliśmy. On jest bardzo dobry w tym, co robi, w zasadzie wszystkie atrakcje, zabawy sam zaproponował, my tyko dodaliśmy jeszcze jedną i byliśmy w pełni zadowoleni. Do tego puszczał dobra muzykę, super się spisał, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-05-2021, 12:39
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Myślę że warto mieć na swoim przyjęciu barman na wesele zamawiajcie ich usługi ale pamiętajcie by pytać się co dokładnie oferują jak wygląda ich bar. Od tego wszystkiego zależy jaką maja oni cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 19-07-2021, 11:10
darialux26263 darialux26263 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 101
Domyślnie Ślub

https://carpentry-shop.pl/ mają piękne akcesoria ślubne wykonane z drewna Zaproszenia, toppery na tort a nawet drewniane koła z literami lub imionami. Myślę, że drewniane dodatki to super pomysł na ślub.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 08-08-2021, 15:25
katelin.hermann's Avatar
katelin.hermann katelin.hermann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 6
Domyślnie

Nie ma żadnych wątpliwości, że tort weselny stanowi w dzisiejszych czasach jeden z najważniejszych elementów weselnej dekoracji. Moment jego podania jest niezwykle uroczysty i często towarzyszą mu wyjątkowe pokazy świetlne. Na swoim weselu korzystałam z oferty cukierni tradycyjnej w Lublinie https://www.vanilla-cukiernia.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 09-08-2021, 10:58
estrella77's Avatar
estrella77 estrella77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie chciałabym znaleźć nowoczesnego wodzireja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 27-04-2022, 19:35
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Początkowo nie byłam przekonana do pomysłu męża, co do animacji na naszym weselu, ale gdy zobaczyliśmy portfolio i efekty firmy od razu wiedzieliśmy, że chcemy, aby specjaliści zajmujący się tworzeniem animacji 3d zrobili animację dedykowaną specjalnie dla nas. Zarówno my jaki i goście byli zachwyceni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 07-05-2022, 11:26
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

z narzeczonym szukamy eleganckiej i klimatycznej sali weselnej na około 100 osób. Dodam , że planujemy ślub za mniej więcej dwa lata. Zależy mi na tym, aby sale była położona w malowniczym miejscu najlepiej nad jeziorem. Myślimy o tym, aby w trakcie wesela zrobić sobie sesję w plenerze. Spodobała mi się ta oferta https://lesnydwor.pl/wesela . Możecie podzielić się opinią na temat tego miejsca?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.