kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-06-2018, 12:50
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Jakby w banku lub kantorach stacjonarnych miel korzystne kursy, to tez bym może tam wymieniała. Ale już się przekonałam nieraz, że jak mają być dobre kursy, to tylko kantor online. W dodatku tak naprawdę to taka wymiana bezgotówkowa jest bezpieczniejsza, niż chodzenie po mieście z większą gotówką przy sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-07-2018, 13:11
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

Zgadza się, najlepiej jest wymieniać w internetowych kantorach. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, istniejąca już długi czas na rynku. Z nimi nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – zaufało im już wielu przedsiębiorców i ludzi często podróżujących poza granice kraju. Wymieniając pieniądze online zyskasz nawet do 10% więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 07-03-2020, 15:50
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Sama wymiana walut jest bardzo ważnym elementem i ja staram się poznać cały ten mechanizm. Prowadząc swoją stronę jestem zdania, że świetnym rozwiązaniem jest waluty na stronę widget i to właśnie on pokazuje na bieżąco jak zmienia się kurs walut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-03-2020, 14:06
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wszystko dzięki rozwiązaniom internetowym jest prostsze i wygodniejsze i tak samo jest z kantorami. Wymiana pieniędzy przez kantor Waluteo jeszcze nigdy nie była taka prosta. Tutaj można znaleźć korzystne kursy walut i w kilka chwil za darmo przelać pieniądze na swoje konto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-06-2020, 22:05
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie

Jeżeli szukasz strony z notowaniami online to zdecydowanie warto zajrzeć na tą stronę https://comparic.pl/kurs-korony-czes...owania-online/ . Sam z niej korzystam od czasu do czasu i muszę wam powiedzieć, że naprawdę warto! ciężko jest znaleźć coś lepszego. Polecam gorąco!
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-05-2021, 20:02
maryland maryland is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

Ja mimo wszystko jestem zwolenniczką wymiany walut w kantorze stacjonarnym. Kantory online może i są wygodne, ale nie można na 100% kontrolować, jaka waluta i o jakiej wartości jest nam wysyłana, łatwo o pomyłkę. Dlatego, jeżeli tylko ma się sprawdzony kantor stacjonarny z korzystnymi kursami to warto się go trzymać. Moim pewnym kantorem jest Kantor Alex, który mieści się w centrum Warszawy, dokładnie przy placu Grzybowskim. Mają atrakcyjne kursy, duży wybór walut, a sama wymiana jest bardzo sprawna i bezpieczna. Dodatkowo, na bieżąco można monitorować zmiany w kursach na ich stronie, więc można od razu przygotować sobie potrzebną kwotę. Ja serdecznie polecam - to porządny, sprawdzony kantor.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-05-2021, 20:06
zrice's Avatar
zrice zrice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Chrzanów
Posty: 4
Domyślnie

Trzeba często sprawdzać kurs.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-05-2021, 15:24
mania102 mania102 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 1
Smile

Tylko kantorekspert.pl najelpsza oferta i korzystne kursy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-07-2021, 06:52
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Jeżeli chcecie robić szybkie przelew z przewalutowaniem, to tutaj warto zajrzeć na stronkę easysend.pl . Tam w bezpieczny sposób, możecie dokonać przelewów gdziekolwiek nie jesteście i jakąkolwiek kwotę nie potrzebujecie. Jest to naprawdę świetna strona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-12-2021, 13:18
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Bardzo podoba mi się wiele ofert kantorów o których pisaliście np. https://impily.com/article/kantor-tron/ z którego korzystałam, ale teraz zastanawiam się w co inwestować na początku 2022? Które waluty nieustannie zyskują na swojej wartości?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.