kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-09-2020, 09:08
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie budowa domu

Poszukuje sprawdzonej ekipy do budowa domów kraków. Zależy mi, aby wykonywali projekty z nowoczesnymi rozwiązaniami - "eco" i te sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-09-2020, 10:09
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Ja co prawda dom mam już wybodowany, ale teraz czas na elewację. Chciałem się was w związku z tym zapytać jakie tynki polecacie zrobić. Czy waszym zdaniem warto jest inwestować w tynki silikonowe? Słyszałam, że są bardzo dobre i sporo osób je poleca. Waszym zdaniem warto się zdecydować na takie rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-11-2020, 11:09
swaniawski.carter Mężczyzna swaniawski.carter is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 11
Domyślnie

Z doświadczenia wiem, że bardzo istotny podczas budowy domu jest zakup środków z zakresu chemii budowlanej https://www.kleib.pl. Najlepszą opcją jest zdecydowanie się na dostawcę spełniającego takie kryteria jak oferowanie fachowego doradztwa, posiadanie szerokiej gamy produktów wysokiej jakości, rozsądna cena oraz dostarczanie zamówionego towaru we wskazane przez nabywcę miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-11-2020, 21:10
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Kiedy faktycznie podejmujemy się budowy to ważnym jest aby stosować wysokiej jakości materiały oraz chemię budowlaną. Jak dla mnie doskonale sprawdza się chemia budowlana z firmy http://www.euroseal.pl/ i praktycznie tylko ją stosuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-12-2020, 19:05
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Każda budowa domu wiąże się z zakupem działki pod zabudowę, a to z kolei prowadzi do usług geodezyjnych. Nie jest łatwo znaleźć dobrego specjalistę, zwłaszcza, gdy się mieszka w niedużej miejscowości. Polecam usługi tej firmy https://geodezjamigon.pl/geodeta-olesnica/ . Znają się na swojej pracy jak mało kto. Prace przebiegły sprawnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-12-2020, 22:29
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Dom to zawsze fantastyczna sprawa, brak sąsiadów za ścianą, własne podwórko i ogród, my mamy dużo roślin, hodujemy warzywa, także zdecydowanie jestem za budową domu. Jeśli jesteście z województwa lubelskiego to mogę wam doradzić sprawdzoną firmę budowlaną TS-koncept https://ts-koncept.pl/ My jesteśmy w 100 % z ich usług zadowoleni, firma działa solidnie, terminowo i rzetelnie, można na nich polegać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-01-2021, 10:49
karolina90 karolina90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 22
Domyślnie

Jeśli zdecydujesz się na wybudowanie małego domu, przyda Ci się dodatkowa przestrzeń na przetrzymywanie różnych sprzętów lub auta. Świetnie sprawdzi się do tego garaż blaszany na wymiar. U mnie sprawdza się idealnie, szczególnie że z rok na rok dodatkowych gratów w domu przybywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-01-2021, 11:23
oliwia.pie oliwia.pie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 3
Domyślnie

jak już będziesz mieć dom to możesz pomyśleć o kup nie akcesoriów do ogrodu. Tu proponuje ten sklep: https://grillomaniak.pl/ My kupiliśmy wędzarnie i jest wszystko ok. Myślimy nad kupnem kociołka i zorganizowaniem letniej kuchni. Ponoć potrawy w kociołka smakują wybornie i są zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-01-2021, 17:51
gprice112's Avatar
gprice112 Mężczyzna gprice112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 4
Domyślnie

Wreszcie formalności są za mną i mam własną działkę budowlaną. Niestety teren nie jest przystosowany do budowy i w pierwszej kolejności trzeba będzie działkę wyrównać. Dlatego też interesuje mnie wynajęcie koparki Bielsko. Czy znacie jakąś firmę, która świadczy tego typu usługi? Teren jest naprawdę nierówny i nie obejdzie się bez pomocy maszyn.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2021, 19:49
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Skoro mowa tutaj o budowie domu- na pewno warto pomyśleć o ekologicznych rozwiązaniach. Chyba dzisiaj każdy chce mieć do eko i ekologiczny. Z tego co słyszałam opłaca się postawić na respect energy. Jest to firma oferująca prąd pozyskiwany z odnawialnych źródeł. Ich oferta jest bardzo opłacalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.