kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-10-2018, 09:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie karma dla zwierząt

Witam, zastanawiam się jaką karmę dla swojego pubulia powinnam wybrac. Słyszałam wiele opinii na temat eko karm, co sądzicie? Ja znalazłam jakieś tutaj https://zakreconysloik.com.pl/ekolog...y-dla-zwierzat polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-05-2020, 23:06
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Hmm, no ja zawsze wybieram dla swojego pupila jedzonko wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników- wartościowe i smaczne. Kupuję głównie karmy bezzbożowe, stanowiące mieszankę mięsa i warzyw oraz tzw. psie smakołyki, które są świetnym urozmaiceniem codziennego menu. Mój wilczurek uwielbia zresztą zmiany, dlatego co raz to staram się poszukać nowego, pysznego kąska. Wczoraj trafiłam m.in. na kość do żucia z dorszem w skórze dorsza: https://johndog.pl/produkt/kosc-do-z...rsza-john-dog/ , mam nadzieję że rybny przysmak przypadnie mu do gustu. Zamówiłam na próbę na razie 2 sztuki. Oby kąsek posmakował, bo zawiera cenne kwasy tłuszczowe omega, sprzyjające zdrowiu i kondycji zwierzaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-01-2021, 12:41
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja wybrałam karmę z dobrym składem bez-zbożową Bozita.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2021, 11:42
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Z pewnością zwierzętom nie warto dawać byle czego, żeby im nie zaszkodzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-01-2021, 10:25
Grzybek Grzybek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 144
Domyślnie

Ja zawsze stawiam na dobrą jakość karm, wszystko w zależności od tego, jakie potrzeby ma zwierzak. Mam psa, który uwielbia karmy Polaris, znajdziecie je tutaj https://babuzoo.pl/ To sklep zoologiczny, gdzie możecie kupić dosłownie wszystko dla swojego psiaka i kota, od karm do zabawki i produkty pielęgnacyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-02-2021, 11:48
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

jesli chodzi o psia karme to ja moge polecic posilki od https://psibufet.pl/ - sa jakosci human grade, maja faktycznie super sklad i nie zawieraja barwnikow czy konserwantow dzieki czemu dostarczamy psiakowi to co najlepsze mega polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-02-2021, 14:45
jaida17's Avatar
jaida17 jaida17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Nie jest wcale tak łatwo dobrać karmę dla psa, szczególnie patrząc na ogrom wyboru na sklepowych półkach. Jednocześnie kwestia diety jest ogromnie ważna, ponieważ ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zdrowie naszego przyjaciela. Trzeba więc do tej decyzji podejść poważnie.
_____
internetowy sklep zoologiczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-03-2021, 15:32
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Polecam karmę Bozita jest sprawdzona dobry skład bez zbóż jest duży wybór smaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-03-2021, 15:18
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 341
Domyślnie

A ja mogę z czystym sumieniem polecić Waszym pieskom Pasztet drobiowy dla psa Dog The King który mozecie kupic w Polomarkecie. Nie jest droga ale ma bardzo dobry skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-04-2021, 14:27
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Jeśli chodzi o karmę dla psa to ja mogę polecic Bozite. Szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez żadnych sztucznych datków, antybiotyków czy gmo. Mój psiak ją wprost uwielbia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.