kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-04-2016, 13:52
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie Operacja plastyczna - tak czy nie?

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
W jakich przypadkach poddanie się operacji jest uzasadnione, a kiedy powinniśmy z niej zrezygnować?
Jak dla mnie to jest bardzo indywidualna kwestia. Jeśli dzięki operacji będziemy się czuć lepiej w swoim ciele, czemu by nie skorzystać? Chirurgia plastyczna jest właśnie od tego. Warunek - porządna klinika, taka jak ta: http://art-med.com.pl/ . Jestem na nie, jeśli na operację nie decydujemy się z własnej nieprzymuszonej woli tylko pod czyimś wpływem. W takim przypadku zupełnie mija się to z celem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-07-2016, 15:21
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja uważam, ze jeśli ktoś źle się czuje w swoim ciele i stać go na operację to powinien się jej poddać. Ja np mam problem ze swoimi piersiami dlatego chciałabym się poddać operacji w http://www.gabinety-leszczynski.pl/
Kiedyś miałam sporą miseczkę ale po odchudzaniu znacznie zmalała co doprowadza mnie do rozpaczy. Dlaczego mam się z tym męczyć całe życie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2016, 09:59
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja do takich operacji nie mam nic. Wiem, że dla wielu ludzi to szansa na normalne funkcjonowanie. Wiele osób albo urodziło się z poważnymi defektami, albo nabyło ich w wyniku ciężkiej choroby albo wypadku. Wielu ludzi ma kompleksy z powodu np. odstających uszu, dużych lub krzywych nosów itp. Dlatego dla takich ludzi powstał gabinet dr Olender, która ma ogromne doświadczenie w tym zakresie i pomogła już wielu osobom. Oto dowód jej profesjonalizmu:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-08-2016, 09:30
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 384
Domyślnie

Korygowanie urody nie jest złe, ważne jest tylko, żeby nie przesadzić. Szczególnie przydatne jest to osobom, które przez swój wygląd mają kłopoty, albo też zostały oszpecone w wyniku ataku/wypadku itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-05-2017, 20:25
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Zgadzam się, operacja ma sens wtedy jeżeli jest to indywidualna decyzja, a nie wywarta np presją męża czy kochanka. Mi chodzi po głowie operacja powiększenia piersi i uśnięcia kilku blizn,myślałam o nich http://www.lineacorporis.pl moja znajoma korzystała z ich usług i jest bardzo zadowolona, więc tak mi to teraz chodzi po głowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-05-2017, 09:33
luca93's Avatar
luca93 luca93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem warto podjąć się operacji aby poprawić swoją prezencję i co najważniejsze swoje samopoczucie.
__________________
Powiekszanie Biustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2017, 15:52
Kamilla's Avatar
Kamilla Kamilla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kostka
Korygowanie urody nie jest złe, ważne jest tylko, żeby nie przesadzić. Szczególnie przydatne jest to osobom, które przez swój wygląd mają kłopoty, albo też zostały oszpecone w wyniku ataku/wypadku itp.
O dokładnie, zgadzam się z Tobą.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-06-2017, 15:26
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Uważam, że dużo można teraz zdziałać medycyną estetyczną. Nie potrzeba wielkiej ingerencji w ciało, żeby efekty były zadowalające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-07-2017, 23:06
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja też uważam że jeśli ktoś potrzebuje to warto korzystać z tego co daje nam współczesna medycyna. Koleżanka operacje nosa miała w Łodzi przeprowadzaną u doktor Żukowskiej i jestem pod wrażeniem efektu co może dać jeden zabieg. Wygląda o wiele lepiej i widać że jest zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-07-2017, 14:23
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Lepiej wybrać się na dobry zabieg np. tutaj http://laserskincare.pl/dwutlenek-wegla/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.