kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-05-2019, 14:36
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Lepiej wybierz się do lekarza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-05-2019, 12:33
krakersa krakersa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 41
Domyślnie

Mój teść to ma mieć jakiś zabieg wstrzykiwania kolagenu w kolano bo często bo boli. Oczywicie musiał prywatnie to załatwiac, inaczej to by się nie doczekał. Mnie też czasami kolano boli, radzę sobie z tym tak że po prostu smaruję bolące kolano kremem dip rilif, to najlepsza rzecz na taki ból.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-05-2019, 13:04
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Ja zrobiłabym usg kolana kraków i z takim wynikiem poszła do lekarza. Nie wiadomo co może dziać się w środku, a leki mogą być tylko tymczasowym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-05-2019, 21:46
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Ja zaliczyłam wywrotkę na rolkach, kolano sobie obiłam i łokiec, dobrze że miałam w domu gardan bo ledwo sie ruszałam po tym upadku. Wzięłam tabletkę, położyłam się i jakoś preszło. W lecie wybieramy się w góry i znając moje szczęście to na bank sobie coś zrobię, gardan na pewno wezmę ze sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-06-2019, 21:25
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Wydaje mi sie, że najlepiej będzie z takim problemem udać sie do dobrego ortopedy. jeśli nie masz terminu zbyt blisko, może dobrym rozwiązaniem będzie zastosować coś takiego jak orteza kolana lodz. Co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to dobry pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-06-2019, 16:07
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Jeżeli chodzi o ból kolana to konsultacja ortopedyczna w Gdańsku. Z mężem pojechaliśmy do nich https://gdansk.ortopedika.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ja z obsługi a mąż mówi, że i z obsługi i ze wszystkiegp. Tak mu mocno pomogli, że dzisiaj się czuje jak nowo narodzony człowiek. Już nie narzeka na żadne bóle, bo tak dobre leczenie mu zaproponowano.

Ostatnio edytowane przez luiza30 : 20-06-2019 o 10:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-06-2019, 16:08
HighlighterGol HighlighterGol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

tak dokąldnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 04-07-2019, 13:47
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

A może warto pomyśleć nad czymś naprawdę nowoczesnym i do tego skutecznym? Poczytaj sobie o magnetoterapii , a w domowych warunkach sprawdzi się zdecydowanie urządzenie biomag. Jeśli nie masz czasu chodzić na jakieś masaże czy po prostu szkoda Ci wydawać sporych pieniędzy to ta terapia będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-07-2019, 15:43
walka88 walka88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 16
Domyślnie

Jeśli mocno boli Cię kolano to powinieneś jak najszybciej zgłosić się na wizytę do ortopedy. Nie warto przekładać wizytę, ponieważ szybsza kuracja pozwoli Ci szybciej dojść do pełnej sprawności. Kiedyś miałam podobna sytuację, więc wiem o czym mówię. Na szczęście koleżanka poleciła mi ortopedę i zapisałam się do tej przychodni https://melissamed.pl/ortopeda/ na konsultacje. Okazało się, że moja sytuacja nie jest aż tak zła, jednak rehabilitacja była konieczna. Teraz już jest wszystko w porządku, więc cieszę się, że trafiłam na tego specjalistę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-07-2019, 19:30
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

No tak czytałam w tym artykule http://supernowosci24.pl/kiedy-komor...ratowac-zycie/ że dobrym rozwiązaniem może być zastosowanie komórek macierzystych. Czyli po prostu osocze bogatopłytkowe. Warto przynajmniej spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.