kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #401  
Stary 22-12-2020, 08:31
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Warto też zainteresować się nutridrinkami. Na rynku dostępne są produkty Fresubin i Supportan, które można zakupić w aptekach sieci DOZ. Żywienie kliniczne jest bardzo ważne w przypadku różnych problemów ze zdrowiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #402  
Stary 04-01-2021, 23:18
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Mąż kocha steki z wołowiny i ja również je polubiłam. Na pewno będzie szczęśliwy, jeśli takie właśnie przygotuję na obiad jeszcze w tym tygodniu. Szukałam i szukałam odpowiedniej jakości wołowiny i w końcu trafiłam na sklep internetowy https://meatologia.pl . Sprawdziłam i na szczęście jest możliwość dowozu do mojego miasta. Znajoma polecała mi ten sklep, a na gotowaniu zna się dobrze, więc na pewno super trafię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #403  
Stary 05-01-2021, 11:06
Pat D. Pat D. is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 20
Domyślnie kasza jęczmienna

Zdrowa i smaczna dieta to dla mnie przede wszystkim warzywa, najlepiej w połączeniu z kaszą, która jest bogata w błonnik, więc daje uczucie sytości na długo, a dodatkowo wspiera przemianę materii. Moja ulubiona kasza jęczmienna: https://melvit.pl/kasza-jeczmienna-perlowa-4-x-100-g-2/ jest cenna nie tylko ze względu na właściwości odżywcze, ale również możliwości jakie daje w kuchni, doskonale smakuje z warzywami, z mięsem, może także zastąpić ryż w sushi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #404  
Stary 06-01-2021, 19:02
Fastraj66 Fastraj66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Wiecie może co pomoże mi trzymać dietę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #405  
Stary 06-01-2021, 20:14
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Dobrze dobrane suplementy są wstanie wiele zdziałać i zmienić. Dlatego warto poszukiwać dobrych jakościowo supli, które będą spełniać wszelkie oczekiwania i potrzeby. My stosujemy odżywki na masę od https://7-nutrition.com/kategoria-pr...zywki-na-mase/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #406  
Stary 11-01-2021, 21:32
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Mnie się udało zacząć zdrowo odżywiać dopiero z Wygodnądietą. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, wszystko jest smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane. W końcu zaczęłam też jeść regularnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #407  
Stary 12-01-2021, 09:41
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Przecież stosując odpowiednie zioła, będziecie w stanie o wiele lepiej wpłynąć na Wasze zdrowie. Właśnie dlatego najlepiej zajrzyjcie do https://www.herbavis.pl/produkt/cola-de-caballo i sami się przekonajcie, co konkretnie moglibyście zastosować u siebie. Myślę, że to bardzo ważna rzecz, sami się o tym przekonajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #408  
Stary 13-01-2021, 15:51
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał gabriela90
Warto też zainteresować się nutridrinkami. Na rynku dostępne są produkty Fresubin i Supportan, które można zakupić w aptekach sieci DOZ. Żywienie kliniczne jest bardzo ważne w przypadku różnych problemów ze zdrowiem.
czy te nutridrinki można kupić gdzieś poza DOZem? Są jakieś wersje dla diabetyków?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #409  
Stary 14-01-2021, 08:51
dotin dotin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 61
Domyślnie

A zamawiacie czasem zdrową żywność przez internet? Zastanawiam się gdzie mogłabym kupić prawdziwą oliwę, miody czy konfitury, ale może też być to żywność azjatycka w dobrej cenie. Polecicie jakieś sprawdzone sklepy ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #410  
Stary 15-01-2021, 22:16
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

raz z wiekiem ze zdrowiem jest coraz gorzej i trzeba się do tego przyzwyczaić. Musicie się tu zaopiekować waszymi rodzicami, tak jak i oni robili to gdy wy byliście dziećmi. Moja mama ma już spore problemy ze słuchem, jest to uciążliwe, ale są i gorsze problemy zdrowotne. Dlatego ostatecznie myslimy jeszcze o domu seniora http://podtopolami.eu tam bedzie miała opiekę i rówieśnikow.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.