kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 06-08-2020, 12:57
Agness88 Agness88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 51
Domyślnie

Zależy jaka, ale uważam, że wszystko jest dla każdego, ale z głową. Np zabiegi laserowe na usuwanie blizny - jak najbardziej. Ja korzystam z usług firmy ESDERM i jestem bardzo zadowolona z wyników. W przyszłości udam się na zabieg HIFU, czyli lifting brzucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 10-08-2020, 13:40
bartowekk Mężczyzna bartowekk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Generalnie moim zdaniem operacja plastyczna to nie jest zły pomysł, ale pod warunkiem, że robisz ją dla siebie a nie dla kogoś innego. Nie ma sensu np. powiększać piersi tylko dlatego, że chłop by tego chciał. Ja sobie robiłem np operację plastyczną uszu, ale to było coś czego chciałem czysto dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 31-08-2020, 16:38
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 332
Domyślnie

Ja miałem operację korekty moich uszu, miałem z nimi problem od małego i chciałem wyglądać lepiej, teraz po operacji wiem że była to dobra decyzja. Wybrałem doktor Żukowską na mojego chirurga plastycznego i był to dobry wybór bo wykonała super robotę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 29-09-2020, 11:59
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcecie osiągnąć. Warto wiedzieć, że w zakresie operacji plastycznych są też takie jak plastyka ramion lublin: https://zagielmed.pl/oferta/opisy-za...powlok-ramion/. Warto się zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 29-09-2020, 15:45
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 412
Domyślnie

Ja operacji plastycznych nie miałam żadnych jeszcze, może kiedyś się zdecyduję. Miałam tylko wykonywany zabieg kriolipolizy, niszczenia tkanki tłuszczowej przez jej ekspozycję na zimno. Bardzo dobre efekty to dało, tutaj https://shar-pol.pl/produkt/urzadzen...lizy-cooltech/ możecie zobaczyć jakim sprzętem mi to wykonywali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 23-11-2020, 10:23
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jeśli są kompleksy to oczywiście, że warto korzystać z tego typu zabiegów. Polecam tylko poważnie się zastanowić i rozsądnie wybierać*lekarza, który wykona zabieg. Ja sama polecam https://www.raczkowska.pl/ - opieka znakomita, wszystko dopilnowane, o wszystkim pacjent jest informowany. Naprawdę super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 23-11-2020, 13:13
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Moim zdaniem, jak chcesz sobie coś zrobić i poprawiać to to rób. Nie ma co żyć z kompleksami. Dla mnie operacja plastyczna nosa Warszawa to było marzenie i cieszę się, że się zdecydowałam. Teraz moje poczucie własnej wartości odżyło, zastanawiam się, dlaczego tyle zwlekałam.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 30-12-2020, 07:19
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Moim zdaniem wszystkie takie zabiegi z umiarem są dla wszystkich, bo każdy chce wyglądać pięknie, czasem nawet młodziej. Ostatnio sama zastanawiam się nad zabiegiem zwanym korekta biustu warszawa , moje piersi nie wyglądają tak pięknie jak kiedyś. Myślę, że po takim zabiegu udało by się wreszcie poczuć się jak młoda panna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 28-01-2021, 14:42
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

mi się marzy operacja nosa, już od kilku lat. Na razie bałam się ale okazuje się, że nie tylko źle wyglądam ale także moja przegroda nosowa nie dziąła prawidłowo, zatem zabieg i tak wykonam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 29-01-2021, 02:13
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

Zabieg korekty nosa przeprowadzała u mnie pani Doktor Żukowska - świetna specjalistka, bardzo doświadczona. Już podczas konsultacji wiedziałam, że to jest "ten lekarz" - wszystko wyjaśniła, odpowiadała na pytania, tłumaczyła. Poprawiony został nie tylko problem estetyczny, ale i również zdrowotny, bo miałam problem z oddychaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.