kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-05-2017, 14:05
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie szkoła policealna

Witam, tak jak w temacie, chciałam się Was poradzić. Zastanawiam się nad zrobieniem szkoły policealnej, a konkretnie szkoły policealnej Dziewulskich na kierunku charakteryzacji i efektów specjalnych: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-cha...-fx-protetyki/ zawsze marzyłam o takim zawodzie. Może ktoś z was był w tej szkole i opowie mi o niej parę słów? W internecie ma bardzo dobra opinię i ponoć to najlepsza tego typu szkoła w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-05-2017, 12:57
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Szkoła policealna to nic złego, ale raczej dla tych, co nie będą szli na studia, jako uzupełnienie wykształcenie, czy zdobycie nowych kwalifikacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-05-2017, 15:42
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Uważam, że warto również sprawdzić te podyplomowe studia ekonomiczne. Uważam, że takie studia europejskie mogą być naprawdę dobre, więc i was mogą zainteresować. Sprawdźcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-08-2018, 12:31
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Szczerze mówiąc nigdy o nich nie słyszałam także nie będę w stanie Ci dobrze doradzić. Ja zdecydowałam się postawić na szkołę Cosinus i kierunek Administracji, który jest prowadzony w systemie zaoczny. Mają swoje oddziały w wielu miastach, do tego dobrze przygotowaną bazę i nauczycieli chętnych do przekazywania wiedzy. Warto wspomnieć, że jest to również szkoła darmowa więc jak widać rozwijanie swoich umiejętności i kwalifikacji może być również bez dużych pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-09-2018, 17:03
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Szkoła policealna

Cześć. Ja także chcę się zapisać do szkoły i to na kierunek technika administracji, jak koleżanka niżej , więc o Twojej nic nie wiem. Może jednak słyszałaś o profesjaedukacja http://www.profesjaedukacja.pl/ ? Podobno to właśnie w niej warto się uczyć, bo próg zdawalności egzaminów jest bardzo wysoki. Nie wiem właśnie, czy się zdecydować na technika, czy może jednak na szkołę policealną.. Wydaje mi się jednak, że teraz fach w ręku jest ważniejszy. Też tak uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2019, 11:04
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Są dobre szkoły policealne oraz ciekawe kierunki i tutaj śmiało mogę polecić, abyście sprawdzili https://asedukacja.pl/oferta/kwalifi...chnik-logistyk ponieważ posiadają wieloletnie doświadczenie i do tego widać, że podążają za najnowszymi propozycjami jeśli chodzi o potrzeby rynkowe. Ja zdecydowałam się pójść na Technik Logistyk i zaraz po skończeniu kursu dostałam pracę z możliwością awansu oraz podwyżki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-10-2019, 14:02
sschiller's Avatar
sschiller sschiller is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

A moim zdaniem lepiej iść na studia zaoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-11-2019, 08:45
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

A nad jakim kierunkiem myśleliście, może warto zastanowić się nad Cosinus Łódź? Polecam sprawdzić jeżeli chcesz się czegoś nauczyć oraz zdobyć konkretne kwalifikacje. Sama postawiłam na kierunek "Kosmetyka" i do tego uczęszczałam na wiele dodatkowych kursów które oferowali w bardzo dobrych cenach i naprawdę wysokich standardach co później ułatwiło mi zdobycie nowej lepszej pracy i stałych klientek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-11-2019, 09:05
dermoo dermoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-11-2019, 11:53
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja jakoś nie mam przekonania do takich szkół. Czy one na pewno są godne polecania i wartościowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.